A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Honvéd II. 9.5 - 2.5 Szentendrei SI
Kisbér-Ászár 8 - 4 Pénzügyõr SE II
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Vértesi Erõmû SE.
Esztergomi SC. 4.5 - 7.5 Stat. PSC.-II.
GÉNIUSZ SE. Tata 6 - 6 BEAC Rufusz II.
Király Sakk SE. 5.5 - 6.5 Balatonfüred SC
 
     
 
Honvéd II. 9.5 - 2.5 Szentendrei SI
     
 
    Cím Élõ Honvéd II.   Eredmény   Szentendrei SI Élõ Cím
 
1.   IM 2241 Pirisi Gábor 0 - 1 Mincsovics Miklós 2205  
2.     2238 Balogh Viktor 1 - 0 Guba Miklós 2154  
3.   FM 2251 Poór István 1 - 0 Õze Krisztián 2074  
4.   FM 2194 Pesztericz László 1 - 0 Kalla Tibor 2053  
5.     2210 Koczó Kristóf 1/2 - 1/2 Fényes Gábor 2022  
6.   FM 2195 Koczka Zsolt 1 - 0 Lajos János 2040  
7.     2140 Vrona Mihail 1 - 0 Õze Norbert (2014)  
8.     2069 Ignácz Rózsa 0 - 1 Csabai Viktor 1976  
9.     2098 Palotai Piroska 1 - 0 Adorján Botond 1871  
10.     1950 Rabovszky György 1 - 0 Hönsch Kamilla 1845  
11.     (2054) Pallagi János 1 - 0 Tusák József (1648)  
12.     (1596) Deák Bálint 1 - 0 Hönsch Dalma Magdolna (1535)  
 
     
 
Kisbér-Ászár 8 - 4 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Kisbér-Ászár   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.   WFM 2210 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Bokros István 2164  
2.     2195 Bottyán Péter (HUN) 1 - 0 Ivanics Frigyes 2150  
3.     2235 Szegi Tamás (HUN) 0 - 1 Rozsnyai Tibor 2114  
4.     2166 Dékány Lajos 1 - 0 Nádassy Attila 2139  
5.     2149 Sebestyén Gábor 1 - 0 Kiss Ákos 2069  
6.     2004 Bányai Sándor 1/2 - 1/2 Dr. Szabó Kálmán 2051  
7.     2013 Huszár Richárd 1/2 - 1/2 Takler Attila (2054)  
8.     2079 Szinável Zsolt 1 - 0 Domschitz Lajos 2094  
9.     1969 Salamon Péter 1/2 - 1/2 dr. Vándor Ferenc 2004  
10.     1926 Pallag György (HUN) 1 - 0 Kiss József 2010  
11.     1897 Komlósi Tibor 0 - 1 Torday Balázs 1867  
12.     1881 Farkas Ferenc 1 - 0 Farkasházi Tibor (1837)  
 
     
 
Zsámbéki SBE. 4.5 - 7.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Zsámbéki SBE.   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   IM 2326 Lengyel Béla 1 - 0 Székely Csaba 2243  
2.     2183 Juhász Márk 1/2 - 1/2 Csóli Ödön 2196  
3.     2117 Rummel Zsolt 1/2 - 1/2 Bereczki István 2136  
4.     2096 Báder Levente 1/2 - 1/2 Erõs György 2079  
5.     2010 Balog Tamás 1 - 0 Zsédely Ferenc 2074  
6.     2000 Tessedik Károly 0 - 1 Barabás Attila 2106  
7.     (2005) Bittó Zoltán 0 - 1 Németh Sándor 2058  
8.     1957 Sugár Gábor 1 - 0 Fekete István 2084  
9.     1976 Pregitzer György 0 - 1 Laurán János (2021)  
10.     (1874) Junger Endre c 0 - 1 c Szûts János 1999  
11.     (1774) Emmer Ádám 0 - 1 Szántó Levente 1889  
12.     (1229) Sugár Kolos 0 - 1 Bokros Norbert 1859  
 
     
 
Esztergomi SC. 4.5 - 7.5 Stat. PSC.-II.
     
 
    Cím Élõ Esztergomi SC.   Eredmény   Stat. PSC.-II. Élõ Cím
 
1.   FM 2320 Horváth Márió (HUN) 1/2 - 1/2 dr. Füsthy Zsolt 2281 FM
2.     2352 Vass Ferenc (HUN) 1/2 - 1/2 Kiss Gergely 2287 FM
3.     2193 Burghardt József 0 - 1 Széll Lajos 2254 FM
4.     2174 Bereczki János 1/2 - 1/2 Biró András 2295 FM
5.     2123 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Orgován Sándor 2244 IM
6.     2144 Szûcs Vladimir (HUN) 1/2 - 1/2 Somogyi István 2223 FM
7.     2060 Horváth István 0 - 1 Müllner Imre 2217 FM
8.     2140 Jr. Gál Lajos 1 - 0 dr. Hargittay Szabolcs 2208  
9.     2121 Kovács Géza 0 - 1 Szekeres Róbert 2212  
10.     (2104) Oravetz Ferenc (HUN) 1/2 - 1/2 Albert Kornélia 2120  
11.     1978 Flórián Márk 0 - 1 Himinecz György (2060)  
12.     (1920) Gyebnár András 1/2 - 1/2 Jónás Dániel 1958  
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 6 - 6 BEAC Rufusz II.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   BEAC Rufusz II. Élõ Cím
 
1.     2268 Sipos István 1 - 0 Bodrogi Mihály 2217  
2.     2217 Horváth Csaba 1/2 - 1/2 Keschitz György 2279  
3.     2229 László Imre 1/2 - 1/2 Fordán Tibor 2221  
4.     2175 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Molnár József 2155  
5.     2198 Dibusz Ferenc 0 - 1 Vass Lajos 2152  
6.     2073 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Hugyecz András 2115  
7.     2123 Horváth Attila 0 - 1 Kormos András 2057  
8.     2051 Lugasi Zoltán 1 - 0 Kormos Ádám 2067  
9.     2129 Csólig Róbert 0 - 1 dr. Molnár Emil 2112  
10.     1991 Nagy Ferenc 1/2 - 1/2 dr. Császár Gyula 2058  
11.     2048 Szobi Géza 0 - 1 Dvornitzky Beatrix 1963  
12.     1987 Ihionvien Katalin 1 - 0 Palotás Péter 1836  
12.     1987 Ihionvien Katalin 1 - 0 Palotás Péter 1836  
 
     
 
Király Sakk SE. 5.5 - 6.5 Balatonfüred SC
     
 
    Cím Élõ Király Sakk SE.   Eredmény   Balatonfüred SC Élõ Cím
 
1.     2117 Zsigmond Károly 0 - 1 Fáncsy Imre 2396 IM
2.     2189 Katona Ferenc 1/2 - 1/2 Hardicsay Péter 2328 IM
3.     2184 Jr. Mohácsi András 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2257 FM
4.     2177 Osztobányi Zoltán 0 - 1 Forgács Attila 2201  
5.     2160 Csernyiczky László 1/2 - 1/2 Sulyok Sándor 2281 FM
6.     2069 Angyal Ferenc 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2152  
7.     2072 Höflinger István c 0 - 1 c Antal József 2087  
8.     2089 Klimkó Csaba 1 - 0 Palla György 2056  
9.     1890 Jr. Katona Ferenc 0 - 1 Bencsura Barnabás 2023  
10.     1893 Németh Miklós 1 - 0 Papp Károly 1951  
11.     (1624) Dénes Attila Dániel 1/2 - 1/2 Rót Norbert 1858  
12.     (1505) Németh Gergely 1 - 0 Kiszelka Péter