A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Balatonfüred SC 8 - 4 Szentendrei SI
BEAC Rufusz II. 8 - 4 Király Sakk SE.
Stat. PSC.-II. 10 - 2 GÉNIUSZ SE. Tata
Vértesi Erõmû SE. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
Pénzügyõr SE II 5.5 - 6.5 Zsámbéki SBE.
Honvéd II. 9 - 3 Kisbér-Ászár
 
     
 
Balatonfüred SC 8 - 4 Szentendrei SI
     
 
    Cím Élõ Balatonfüred SC   Eredmény   Szentendrei SI Élõ Cím
 
1.   IM 2396 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Guba Miklós 2154  
2.   IM 2328 Hardicsay Péter 1 - 0 Õze Krisztián 2074  
3.   FM 2257 Kovács Elõd 1/2 - 1/2 Kalla Tibor 2053  
4.     2201 Forgács Attila 1 - 0 Fényes Gábor 2022  
5.     2170 Hegedûs Gyula 0 - 1 Lajos János 2040  
6.     2152 Bodnár Zoltán 0 - 1 Õze Norbert (2014)  
7.     2087 Antal József 0 - 1 Csabai Viktor 1976  
8.     2091 Novák Attila Róbert 1 - 0 Adorján Botond 1871  
9.     2056 Palla György 1 - 0 Hönsch Kamilla 1845  
10.     2023 Bencsura Barnabás 1 - 0 Tusák József (1648)  
11.     1967 Horváth Rudolf c 1 - 0 c Hönsch Zoltán (1554)  
12.     1858 Rót Norbert 1 - 0 Hönsch Dalma Magdolna (1535)  
 
     
 
BEAC Rufusz II. 8 - 4 Király Sakk SE.
     
 
    Cím Élõ BEAC Rufusz II.   Eredmény   Király Sakk SE. Élõ Cím
 
1.     2207 Dombai István 0 - 1 Zsigmond Károly 2117  
2.     2217 Bodrogi Mihály 0 - 1 Katona Ferenc 2189  
3.     2221 Fordán Tibor 1 - 0 Jr. Mohácsi András 2184  
4.   FM 2340 Jakobetz László 1 - 0 Osztobányi Zoltán 2177  
5.     2155 Molnár József 1 - 0 Csernyiczky László 2160  
6.     2152 Vass Lajos 1 - 0 Angyal Ferenc 2069  
7.     2057 Kormos András 0 - 1 Hujber Gyula 2098  
8.     2067 Kormos Ádám 1 - 0 Höflinger István 2072  
9.     2140 Szûcs Miklós 1 - 0 Klimkó Csaba 2089  
10.     2112 dr. Molnár Emil 1 - 0 Jr. Katona Ferenc 1890  
11.     1963 Dvornitzky Beatrix 0 - 1 Németh Miklós 1893  
12.     1836 Palotás Péter 1 - 0 Katona Ivett (1384)  
 
     
 
Stat. PSC.-II. 10 - 2 GÉNIUSZ SE. Tata
     
 
    Cím Élõ Stat. PSC.-II.   Eredmény   GÉNIUSZ SE. Tata Élõ Cím
 
1.   FM 2281 dr. Füsthy Zsolt 1/2 - 1/2 Horváth Csaba 2217  
2.   FM 2287 Kiss Gergely 1 - 0 László Imre 2229  
3.   FM 2254 Széll Lajos 1 - 0 Dibusz Ferenc 2198  
4.   FM 2295 Biró András 1 - 0 Kovács Dávid 2073  
5.   IM 2244 Orgován Sándor 1 - 0 Horváth Attila 2123  
6.   FM 2223 Somogyi István 1 - 0 Lugasi Zoltán 2051  
7.   FM 2217 Müllner Imre 1/2 - 1/2 Csólig Róbert 2129  
8.     2208 dr. Hargittay Szabolcs 1/2 - 1/2 Nagy Hunor 2079  
9.     2192 Vass Viktor 1 - 0 Nagy Ferenc 1991  
10.     2120 Albert Kornélia 1 - 0 Sztruhár Zsuzsa 2017  
11.     1967 Szepes Tamás 1/2 - 1/2 Farkas Bálint 2083  
12.     1958 Jónás Dániel 1 - 0 Szobi Géza 2048  
 
     
 
Vértesi Erõmû SE. 6.5 - 5.5 Esztergomi SC.
     
 
    Cím Élõ Vértesi Erõmû SE.   Eredmény   Esztergomi SC. Élõ Cím
 
1.     2243 Székely Csaba 1 - 0 Burghardt József 2193  
2.     2196 Csóli Ödön 0 - 1 Bereczki János 2174  
3.     2136 Bereczki István 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2123  
4.     2079 Erõs György 1 - 0 Szûcs Vladimir (HUN) 2144  
5.     2074 Zsédely Ferenc 0 - 1 Horváth István 2060  
6.     2106 Barabás Attila 0 - 1 Jr. Gál Lajos 2140  
7.     2058 Németh Sándor 1 - 0 Tímár József Róbert 1998  
8.     2084 Fekete István 1/2 - 1/2 Kovács Géza 2121  
9.     (2021) Laurán János 1/2 - 1/2 Oravetz Ferenc (HUN) (2104)  
10.     1889 Szántó Levente 1 - 0 Malatinszky Csaba 1949  
11.     1878 Révi Zoltán Szabolcs 1/2 - 1/2 Flórián Márk 1978  
12.     1859 Bokros Norbert 0 - 1 Gyebnár András (1920)  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 5.5 - 6.5 Zsámbéki SBE.
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   Zsámbéki SBE. Élõ Cím
 
1.     2132 Mester Attila 1/2 - 1/2 Lengyel Béla 2326 IM
2.     2114 Rozsnyai Tibor 1/2 - 1/2 Juhász Márk 2183  
3.     2145 Piroska István 1 - 0 Rummel Zsolt 2117  
4.     2139 Nádassy Attila 0 - 1 Báder Levente 2096  
5.     2069 Kiss Ákos 1/2 - 1/2 Balog Tamás 2010  
6.     2029 Havasköri László 0 - 1 Tessedik Károly 2000  
7.     2051 Dr. Szabó Kálmán 1/2 - 1/2 Bittó Zoltán (2005)  
8.     (2054) Takler Attila 1 - 0 Szabó Zoltán 2039  
9.     2039 Lantos Attila 1/2 - 1/2 Sugár Gábor 1957  
10.     2010 Kiss József 0 - 1 Pregitzer György 1976  
11.     1867 Torday Balázs 1 - 0 Junger Endre (1874)  
12.     (1837) Farkasházi Tibor 0 - 1 Gasparics Ákos (1867)  
 
     
 
Honvéd II. 9 - 3 Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Honvéd II.   Eredmény   Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2241 Pirisi Gábor 1/2 - 1/2 Bottyán Péter (HUN) 2195  
2.     2238 Balogh Viktor 1 - 0 Sarok Péter 2195  
3.     2267 Jamrich György 1 - 0 Dékány Lajos 2166  
4.   FM 2251 Poór István 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2149  
5.   FM 2194 Pesztericz László 1/2 - 1/2 Bányai Sándor 2004  
6.     2210 Koczó Kristóf 1 - 0 Huszár Richárd 2013  
7.   FM 2195 Koczka Zsolt 1 - 0 Bánszegi Attila 2114  
8.     2140 Vrona Mihail 1 - 0 Szinável Zsolt 2079  
9.   WFM 2091 Kozma Edit 1/2 - 1/2 Pallag Gergely(HUN) 1977  
10.     2069 Ignácz Rózsa 1 - 0 Komlósi Tibor 1897  
11.     1999 Rózsa Sándor 1 - 0 dr. Sopow Tamás 1818  
12.     (1596) Deák Bálint c 0 - 1 c Barna Tamás (1769)