A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
GÉNIUSZ SE. Tata 9.5 - 2.5 Vértesi Erõmû SE.
Vízügyi SC. II. 3.5 - 8.5 Hóbagoly SE.
Balatonfüred SC 5 - 7 HÜSI II.
SE Kisbér-Ászár 3.5 - 8.5 Király Sakk SE.
Turul SE. 7 - 5 MAFC
Barcza G. SC. 9 - 3 Zoltek SE.
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 9.5 - 2.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.   FM 2268 Dede Ernõ 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2211  
2.     2272 Sipos István 1 - 0 Csóli Ödön 2187  
3.     2191 Horváth Csaba 1 - 0 Bereczki István 2149  
4.     2167 Jr. Szobi Géza 1 - 0 Erõs György 2106  
5.     2152 Csólig Róbert 1 - 0 Zsédely Ferenc 2067  
6.     2117 Horváth Attila 1 - 0 Barabás Attila 2114  
7.     2196 Dibusz Ferenc 1 - 0 Novák Dániel 2076  
8.     2203 László Imre 1 - 0 Németh Sándor 2078  
9.     2088 Kovács Dávid 1/2 - 1/2 Fekete István 2088  
10.     2043 Lugasi Zoltán 1 - 0 Szûts János 2005  
11.     1974 Bányai Sándor 0 - 1 Laurán János (2006)  
12.     (1863) Ihionvien Katalin 1/2 - 1/2 Szántó Levente 1874  
 
     
 
Vízügyi SC. II. 3.5 - 8.5 Hóbagoly SE.
     
 
    Cím Élõ Vízügyi SC. II.   Eredmény   Hóbagoly SE. Élõ Cím
 
1.     2003 Matuska Miklós 0 - 1 Szabolcsi János 2350 IM
2.     2071 Nagy Levente 0 - 1 Martini Balázs 2308  
3.     (2102) Zoltán László 1/2 - 1/2 Seres Béla 2291  
4.     2133 Horkai András 1/2 - 1/2 Cseh Andor 2222  
5.     2042 Raibl Zoltán 0 - 1 Gelle István 2242  
6.     1980 Sárközi Ferenc 0 - 1 Steiger Béla 2236  
7.     2109 D. Albini Géza 1/2 - 1/2 Kardon Zoltán 2222  
8.     2043 Horváth Miklós 1 - 0 Tóth Tihamér (2264)  
9.     2041 Szûcs Imre 1/2 - 1/2 Sárvári Róbert 2298  
10.     1897 Kovács Pál 1/2 - 1/2 Dobák Sándor (2139)  
11.     (1508) Vajda Balázs 0 - 1 Szili András 1873  
12.     (1426) Gyõri Levente 0 - 1 Gottreich-Horváth Dávid (1413)  
 
     
 
Balatonfüred SC 5 - 7 HÜSI II.
     
 
    Cím Élõ Balatonfüred SC   Eredmény   HÜSI II. Élõ Cím
 
1.   IM 2408 Fáncsy Imre 1 - 0 Bíró László 2130  
2.   IM 2316 Hardicsay Péter 1 - 0 Bartos Imre 2125  
3.     2201 Forgács Attila 0 - 1 Kósa Gergely 2096  
4.   FM 2286 Sulyok Sándor 1 - 0 Valis János 2150  
5.     2170 Hegedûs Gyula 0 - 1 Lukács Dániel 1993  
6.     2080 Antal József 1/2 - 1/2 Palkovics László 2012  
7.     2107 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Nagy Áron 1949  
8.     2100 Palla György 1 - 0 Csáki Balázs 1811  
9.     2046 Bencsura Barnabás 0 - 1 Jamalieh Fuad (1859)  
10.     (1913) Papp Károly 0 - 1 Szentmihályi Dávid (1773)  
11.     (1800) Somogyi Béla 0 - 1 Csillik Dávid (1781)  
12.     (1499) Kiss Bálint 0 - 1 Talyigás Zsófia (1707)  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 3.5 - 8.5 Király Sakk SE.
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Király Sakk SE. Élõ Cím
 
1.     2280 Jr. Kukel Imre (HUN) 1 - 0 Zsigmond Károly 2110  
2.     2227 Szegi Tamás (HUN) 1/2 - 1/2 Jr. Mohácsi András 2195  
3.     2157 Sebestyén Gábor 0 - 1 Keszi János 2097  
4.     2108 Dékány Lajos 1 - 0 Katona Ferenc 2204  
5.     2086 Bánszegi Attila 0 - 1 Jánoshalmi Attila 2220  
6.     1972 Huszár Richárd 0 - 1 Lizák Péter 2050  
7.     2076 Szinável Zsolt 0 - 1 Osztobányi Zoltán 2178  
8.     2030 Salamon Péter 1/2 - 1/2 Hujber Gyula 2085  
9.     1953 Pallag György (HUN) 0 - 1 Höflinger István 2075  
10.     1884 Komlósi Tibor 0 - 1 Klimkó Csaba 2081  
11.     (1879) Farkas Ferenc 1/2 - 1/2 Jr. Katona Ferenc 1838  
12.     (1609) Jr. Farkas Ferenc 0 - 1 Németh Miklós 1882  
 
     
 
Turul SE. 7 - 5 MAFC
     
 
    Cím Élõ Turul SE.   Eredmény   MAFC Élõ Cím
 
1.   FM 2195 Bresztyák János (HUN) 1 - 0 Brustkern Juergen 2236 FM
2.     2134 Tóth Tamás 0 - 1 Horváth Gábor 2237 FM
3.     2126 Bálványos István 1 - 0 Monda László 2200 FM
4.   WFM 2092 Németh Mária 1 - 0 Szabó Janos 2210  
5.     2077 Fûrész József 1 - 0 Sándor József 2175  
6.     2022 Rigán József 1/2 - 1/2 Jr. Halász Csaba 2137  
7.     1986 Uttó Ferenc 1/2 - 1/2 Bánházi István 2123  
8.     2055 Kajzinger Róbert 0 - 1 Zanaty Zsolt 2174  
9.     1941 Lengyel Sándor 0 - 1 Vass István 2096  
10.     2019 Vida Dániel 0 - 1 Gombócz Zsolt 2088  
11.     (1753) Bokros Norbert 1 - 0 Baranya Fanni (1741)  
12.     (1635) Vereszki Bence 1 - 0 Glász Angéla    
 
     
 
Barcza G. SC. 9 - 3 Zoltek SE.
     
 
    Cím Élõ Barcza G. SC.   Eredmény   Zoltek SE. Élõ Cím
 
1.     2250 Bednay Bence 1 - 0 Jr. Meixner Ferenc 2198  
2.     2214 Hoang Tri 1/2 - 1/2 Bereczki János 2172  
3.     2200 Agárdi Norbert 0 - 1 Töröttõ Antal (HUN) 2144  
4.     2165 To Nhat Minh 1 - 0 Bárczi Tibor (HUN) 2129  
5.     2170 Révész Zoltán 1 - 0 Tóth István (1998)  
6.     2181 Ádám György 1 - 0 Vágvölgyi István (1964)  
7.     2030 Keresztes Balázs 1/2 - 1/2 Bognár Attila (1888)  
8.     2141 dr. Farkas Lajos 1 - 0 Horváth Zoltán (1884)  
9.     2033 Ádám György 1/2 - 1/2 Drága Balázs (1865)  
10.     1997 Martin Béla 1 - 0 Kiss István (1851)  
11.     1947 Dvornitzky Beatrix 1/2 - 1/2 Horváth István (1825)  
12.     1874 Zsipi Alex Márk 1 - 0 Gunya Antal (1412)