A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Zoltek SE. 4.5 - 7.5 Vértesi Erõmû SE.
MAFC 3 - 9 Barcza G. SC.
Király Sakk SE. 7 - 5 Turul SE.
HÜSI II. 7 - 5 SE Kisbér-Ászár
Hóbagoly SE. 6.5 - 5.5 Balatonfüred SC
GÉNIUSZ SE. Tata 9.5 - 2.5 Vízügyi SC. II.
 
     
 
Zoltek SE. 4.5 - 7.5 Vértesi Erõmû SE.
     
 
    Cím Élõ Zoltek SE.   Eredmény   Vértesi Erõmû SE. Élõ Cím
 
1.     2198 Jr. Meixner Ferenc 1/2 - 1/2 Székely Csaba 2211  
2.     2172 Bereczki János 1 - 0 Csóli Ödön 2187  
3.     2084 Ikanov Imre 1 - 0 Bereczki István 2149  
4.     2072 Szabó Lajos 1/2 - 1/2 Erõs György 2106  
5.     2066 Balázs András 0 - 1 Zsédely Ferenc 2067  
6.     (1998) Tóth István 1 - 0 Barabás Attila 2114  
7.     (1964) Vágvölgyi István 0 - 1 Novák Dániel 2076  
8.     1949 Drexler Mihály 1/2 - 1/2 Németh Sándor 2078  
9.     (1888) Bognár Attila 0 - 1 Fekete István 2088  
10.     (1851) Kiss István 0 - 1 Szûts János 2005  
11.     (1759) Gunya András 0 - 1 Laurán János (2006)  
12.       Grinácz Aba Sámuel 0 - 1 Szántó Levente 1874  
 
     
 
MAFC 3 - 9 Barcza G. SC.
     
 
    Cím Élõ MAFC   Eredmény   Barcza G. SC. Élõ Cím
 
1.   FM 2237 Horváth Gábor 1/2 - 1/2 Bednay Bence 2250  
2.   FM 2199 dr. Lakó László 0 - 1 Hoang Tri 2214  
3.     2210 Szabó Janos 1/2 - 1/2 Agárdi Norbert 2200  
4.     2175 Sándor József 0 - 1 To Nhat Minh 2165  
5.     2123 Bánházi István 1 - 0 Révész Zoltán 2170  
6.     2168 H. Göblyös György 0 - 1 Ádám György 2181  
7.     2174 Zanaty Zsolt 1/2 - 1/2 Keresztes Balázs 2030  
8.     2096 Vass István 0 - 1 dr. Farkas Lajos 2141  
9.     2088 Gombócz Zsolt 0 - 1 Ádám György 2033  
10.     1928 Zéman Adrienn 1/2 - 1/2 Martin Béla 1997  
11.     (1741) Baranya Fanni 0 - 1 Zsipi Alex Márk 1874  
12.       Glász Angéla 0 - 1 Fülöp Szabolcs 1906  
 
     
 
Király Sakk SE. 7 - 5 Turul SE.
     
 
    Cím Élõ Király Sakk SE.   Eredmény   Turul SE. Élõ Cím
 
1.     2110 Zsigmond Károly 1/2 - 1/2 Tóth Tamás 2134  
2.     2195 Jr. Mohácsi András 1/2 - 1/2 Pusztay Béla 2118  
3.     2097 Keszi János 1 - 0 Bálványos István 2126  
4.     2204 Katona Ferenc 1 - 0 Fûrész József 2077  
5.     2175 Csernyiczky László 1 - 0 Rigán József 2022  
6.     2050 Lizák Péter 1/2 - 1/2 Uttó Ferenc 1986  
7.     2178 Osztobányi Zoltán 1/2 - 1/2 Kajzinger Róbert 2055  
8.     2085 Hujber Gyula 1 - 0 Lengyel Sándor 1941  
9.     2075 Höflinger István 0 - 1 Vida Dániel 2019  
10.     2081 Klimkó Csaba 0 - 1 Papp József 1907  
11.     1838 Jr. Katona Ferenc 1 - 0 Bokros Norbert (1753)  
12.     1882 Németh Miklós 0 - 1 Igler Szilárd (1617)  
 
     
 
HÜSI II. 7 - 5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ HÜSI II.   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2191 Fehér Attila 0 - 1 Szegi Tamás (HUN) 2227  
2.     2125 Bartos Imre 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2157  
3.     2096 Kósa Gergely 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2108  
4.     2068 Smaraglay Botond 0 - 1 Sarok Péter 2157  
5.     2150 Valis János 0 - 1 Bánszegi Attila 2086  
6.     1993 Lukács Dániel 1 - 0 Huszár Richárd 1972  
7.     2012 Palkovics László 0 - 1 Szinável Zsolt 2076  
8.     1954 Loránd Norbert 1 - 0 Salamon Péter 2030  
9.     1949 Nagy Áron 1 - 0 Komlósi Tibor 1884  
10.     1979 Markhot Zsuzsa 1 - 0 Malomsoki László (1884)  
11.     1954 Jamalia Natalie 1 - 0 Farkas Ferenc (1879)  
12.     (1781) Csillik Dávid 1 - 0 Jr. Farkas Ferenc (1609)  
 
     
 
Hóbagoly SE. 6.5 - 5.5 Balatonfüred SC
     
 
    Cím Élõ Hóbagoly SE.   Eredmény   Balatonfüred SC Élõ Cím
 
1.   IM 2350 Szabolcsi János 0 - 1 Fáncsy Imre 2408 IM
2.     2308 Martini Balázs 1/2 - 1/2 Hardicsay Péter 2316 IM
3.     2291 Seres Béla 1 - 0 Forgács Attila 2201  
4.     2242 Gelle István 1 - 0 Sulyok Sándor 2286 FM
5.     2236 Steiger Béla 1 - 0 Hegedûs Gyula 2170  
6.     2222 Kardon Zoltán 1/2 - 1/2 Antal József 2080  
7.     (2264) Tóth Tihamér 1 - 0 Novák Attila Róbert 2107  
8.     2298 Schlahetka Gáspár 0 - 1 Palla György 2100  
9.     (2139) Dobák Sándor 1/2 - 1/2 Kisházi István 2057  
10.     (2107) Máthé Antal 1 - 0 Bencsura Barnabás 2046  
11.     1873 Szili András 0 - 1 Rót Norbert (1902)  
12.     (1413) Gottreich-Horváth Dávid 0 - 1 Somogyi Béla (1800)  
 
     
 
GÉNIUSZ SE. Tata 9.5 - 2.5 Vízügyi SC. II.
     
 
    Cím Élõ GÉNIUSZ SE. Tata   Eredmény   Vízügyi SC. II. Élõ Cím
 
1.   FM 2268 Dede Ernõ 1/2 - 1/2 Bokros István 2156  
2.     2272 Sipos István 1 - 0 Matuska Miklós 2003  
3.     2191 Horváth Csaba 1 - 0 Birinyi István 2108  
4.     2167 Jr. Szobi Géza 1/2 - 1/2 Dolányi József 2054  
5.     2152 Csólig Róbert 0 - 1 Könyves Károly 2074  
6.     2117 Horváth Attila 1 - 0 Raibl Zoltán 2042  
7.     2196 Dibusz Ferenc 1/2 - 1/2 Bardóczy Károly 2008  
8.     2203 László Imre 1 - 0 Pisák István (1996)  
9.     2088 Kovács Dávid 1 - 0 Benyó Tamás (1997)  
10.     2091 Nagy Hunor 1 - 0 Istovics László (1862)  
11.     2043 Lugasi Zoltán 1 - 0 Vajda Balázs (1508)  
12.     (1863) Ihionvien Katalin 1 - 0 Schmidl Gergõ