A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Pénzügyõr SE II 3.5 - 8.5 Balatonfüredi SC
BEAC I. 5 - 7 MLTC II.
Gyõri Elektromos 8 - 4 HEMO SE Veszprém
ASE II. Paks 5 - 7 HVSE II.
Aquaprofit-NTSK II. 6 - 6 SE Kisbér-Ászár
MTK-Kõbánya 8.5 - 3.5 Fehérvár SE
 
     
 
Pénzügyõr SE II 3.5 - 8.5 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Istvanovszki Martin 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2382 IM
2.   IM 2254 Emõdi Gyula 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2192 IM
3.   FM 2234 Magyar Ottó 0 - 1 Forgács Attila 2235  
4.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1 - 0 Bartha Sándor 2209 FM
5.     2268 Vass Viktor 0 - 1 Kovács Elõd 2236 FM
6.   WFM 2113 Bea Boglárka 1/2 - 1/2 Sulyok Sándor 2281 FM
7.     2197 Mihálka Zsolt 0 - 1 Vargyas Zoltán 2102  
8.     2129 Piroska István 0 - 1 Novák Attila Róbert 2151  
9.     2186 Bokros István 0 - 1 Hegedûs Gyula 2108  
10.     2122 Mester Attila 1 - 0 Palla György 2082  
11.     2030 Havasköri László – - + Für Katinka 2010  
12.     1861 Zsembery Áron 0 - 1 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
BEAC I. 5 - 7 MLTC II.
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   MLTC II. Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1/2 - 1/2 dr. Füsthy Zsolt 2325 FM
2.   IM 2351 Könnyû János 0 - 1 Izsó Dániel 2324  
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1/2 - 1/2 Horváth András 2308 FM
4.     2347 Somlai László 1/2 - 1/2 Glatt Gábor 2310 FM
5.   FM 2307 Keschitz György 1/2 - 1/2 Lõrincz István 2270 FM
6.   FM 2317 Dencsi Tibor 1 - 0 Biró András 2271 FM
7.     2292 dr. Bali János 1/2 - 1/2 Orgován Sándor 2225 IM
8.   FM 2263 Bednay Dezsõ 0 - 1 Szekeres Róbert 2259  
9.   FM 2256 Bednay Bence 1/2 - 1/2 Müllner Imre 2198 FM
10.     2054 Grimm Dániel 1/2 - 1/2 Waldmann Iván 2208 FM
11.     1888 Grimm György 0 - 1 Albert Kornélia 2094  
12.     1966 Dvornitzky Beatrix 1/2 - 1/2 Berkes Bence 1695  
 
     
 
Gyõri Elektromos 8 - 4 HEMO SE Veszprém
     
 
    Cím Élõ Gyõri Elektromos   Eredmény   HEMO SE Veszprém Élõ Cím
 
1.   FM 2387 Vertetics Attila 1 - 0 Budai Dávid 2289  
2.   FM 2310 Ress Tamás 1/2 - 1/2 Szelényi Norbert 2356 FM
3.   FM 2362 Ézsöl Miklós 1 - 0 Biró Dávid 2182  
4.     2235 Schmikli László 1/2 - 1/2 Czeglédi László 2143 FM
5.     2186 Frank József 1/2 - 1/2 Kabai Zsuzsanna 2137 WFM
6.     2178 Solymosi István 1 - 0 Jónás Zsolt 2116  
7.     2165 Zöldi Zoltán 1 - 0 dr. Demény Antal 2085  
8.     2164 Józsa Csaba 0 - 1 Domonkos Dániel 2056  
9.     2181 Majdanics Antal 1 - 0 Olteán Gusztáv 2109  
10.     2191 Horváth Tamás 1/2 - 1/2 Vágyi Erik 2126  
11.     1744 Bánovics Gábor 1/2 - 1/2 Hagymási János 1989  
12.     1871 Orosz Klára 1/2 - 1/2 Horváth Rudolf 1863  
 
     
 
ASE II. Paks 5 - 7 HVSE II.
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   HVSE II. Élõ Cím
 
1.   FM 2406 Lizák Péter 1/2 - 1/2 Ruck Tamás 2313 FM
2.   IM 2318 Molnár Béla 1 - 0 Farkas Gábor 2218  
3.   FM 2283 Mácsik Tamás 1/2 - 1/2 Makk Róbert 2247  
4.   WFM 2212 Dudás Eszter 1/2 - 1/2 Pergel László 2245 FM
5.     2195 Tóth Gergely 0 - 1 Rövid Kálmán 2254 FM
6.     2143 Kaczúr Flórián 0 - 1 Magyar András 2263  
7.     2085 Dankházi András 1/2 - 1/2 Varga Melinda 2139  
8.     2053 Berta Tibor 0 - 1 Takács Gergõ 2238  
9.     1951 Szente Varga Fruzsina 0 - 1 Németh Dénes 2198  
10.     1892 Benedeczky Lehel 1 - 0 Joó Gábor 2085  
11.     2012 Fodor Tamás 0 - 1 Remete Eszter 2068  
12.     1923 Nagy Lajos 1 - 0 Gombos Bettina 1935  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 6 - 6 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2359 Krutti Valér 1 - 0 Borosova Zuzana 2284 WIM
2.   IM 2363 Orsó Miklós 1 - 0 Farkas Gyula 2193 FM
3.     2259 Sipos János 1 - 0 Szegi Tamás 2246  
4.     2103 Ladányi Zsolt 0 - 1 Sebestyén Gábor 2246  
5.     2055 Biskopics Márton 0 - 1 Huszár Richárd 2237  
6.     2009 Kercsmarics József 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2143  
7.     1995 Havanecz Bianka 1 - 0 Szinável Zsolt 2118  
8.     1885 Hajas Tamás 0 - 1 Dékány Lajos 2079  
9.     1824 Felde Bence 1 - 0 Varga Zsófia 1857  
10.     1735 Horváth Ákos 0 - 1 Balogh Péter 1955  
11.     1605 Miseta Nóra 0 - 1 Bánszegi Attila 1964  
12.     (1726) Zámbó Tamás 1/2 - 1/2 Borbély Máté 1797  
 
     
 
MTK-Kõbánya 8.5 - 3.5 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ MTK-Kõbánya   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   IM 2455 Krizsány László 1 - 0 Kiss Viktor 2214  
2.   WIM 2183 Varga Klára 1/2 - 1/2 Horváth Miklós 2255 FM
3.   FM 2215 Dr. Morvay Miklós 1 - 0 Botos Ferenc 2214  
4.     2221 Koczó Kristóf 1/2 - 1/2 Albrecht Gábor 2105  
5.   FM 2206 Pásztor Ferenc 1 - 0 Papagorasz Takisz 2171  
6.   FM 2129 Monda László 1/2 - 1/2 Kadlicskó József 2109  
7.     2101 Bódi Tibor 0 - 1 Szabó Kristóf 2010  
8.     2156 Schenkerik Csaba 1/2 - 1/2 Pais Nimród 2026  
9.     2127 Darázs Zoltán 1 - 0 Kõvári László 2054  
10.     2096 Tóth András 1 - 0 Fehérvári István 1999  
11.     2009 Farkas Richárd 1 - 0 Varga István 2031  
12.     2003 Kiss Péter 1 - 0 Péteri Niké 1652