A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
MLTC II. 7.5 - 4.5 Balatonfüredi SC
Pénzügyõr SE II 7.5 - 4.5 HEMO SE Veszprém
BEAC I. 8 - 4 HVSE II.
Gyõri Elektromos 7 - 5 SE Kisbér-Ászár
ASE II. Paks 9 - 3 Fehérvár SE
Aquaprofit-NTSK II. 5.5 - 6.5 MTK-Kõbánya
 
     
 
MLTC II. 7.5 - 4.5 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ MLTC II.   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.   FM 2325 dr. Füsthy Zsolt 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2382 IM
2.     2324 Izsó Dániel 1 - 0 Peredy Ferenc 2192 IM
3.   FM 2308 Horváth András 1 - 0 Forgács Attila 2235  
4.   FM 2310 Glatt Gábor 1 - 0 Bartha Sándor 2209 FM
5.   FM 2270 Lõrincz István 0 - 1 Bodnár Zoltán 2196  
6.   FM 2271 Biró András 1/2 - 1/2 Vargyas Zoltán 2102  
7.   IM 2225 Orgován Sándor 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2151  
8.     2259 Szekeres Róbert 1 - 0 Hegedûs Gyula 2108  
9.   FM 2198 Müllner Imre 1 - 0 Palla György 2082  
10.   FM 2208 Waldmann Iván 1/2 - 1/2 Antal József 2002  
11.     2094 Albert Kornélia 1/2 - 1/2 Für Katinka 2010  
12.     1347 Lakatos Tamás 0 - 1 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 7.5 - 4.5 HEMO SE Veszprém
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   HEMO SE Veszprém Élõ Cím
 
1.   IM 2254 Emõdi Gyula 1 - 0 Budai Dávid 2289  
2.   FM 2234 Magyar Ottó 0 - 1 Szelényi Norbert 2356 FM
3.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1/2 - 1/2 Biró Dávid 2182  
4.     2268 Vass Viktor 1/2 - 1/2 Czeglédi László 2143 FM
5.   WFM 2113 Bea Boglárka 1/2 - 1/2 Kabai Zsuzsanna 2137 WFM
6.     2197 Mihálka Zsolt 1 - 0 Rakó István 2144  
7.     2129 Piroska István 1 - 0 Domonkos Dániel 2056  
8.     2186 Bokros István 0 - 1 Olteán Gusztáv 2109  
9.     2122 Mester Attila 1/2 - 1/2 Vágyi Erik 2126  
10.     2030 Havasköri László 1 - 0 Hagymási János 1989  
11.     2048 Nádassy Attila 1 - 0 Geröly József 1955  
12.     1861 Zsembery Áron 1/2 - 1/2 Horváth Rudolf 1863  
 
     
 
BEAC I. 8 - 4 HVSE II.
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   HVSE II. Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1/2 - 1/2 Ruck Tamás 2313 FM
2.   IM 2351 Könnyû János 1 - 0 Pergel László 2245 FM
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1/2 - 1/2 Rövid Kálmán 2254 FM
4.     2347 Somlai László 1/2 - 1/2 Magyar András 2263  
5.   FM 2307 Keschitz György 0 - 1 Varga Melinda 2139  
6.   FM 2317 Dencsi Tibor 1 - 0 Takács Gergõ 2238  
7.     2292 dr. Bali János 0 - 1 Németh Dénes 2198  
8.   FM 2263 Bednay Dezsõ 1 - 0 Joó Gábor 2085  
9.   FM 2256 Bednay Bence 1 - 0 Gombos Bettina 1935  
10.     2054 Grimm Dániel 1 - 0 Grüll Dénes 1865  
11.     1888 Grimm György 1 - 0 Tóth Tibor 1957  
12.     1966 Dvornitzky Beatrix 1/2 - 1/2 Doma Brigitta 1807  
 
     
 
Gyõri Elektromos 7 - 5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Gyõri Elektromos   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2387 Vertetics Attila 1 - 0 Farkas Gyula 2193 FM
2.   FM 2310 Ress Tamás 1/2 - 1/2 Dr. Erdélyi Tamás 2176 IM
3.   FM 2362 Ézsöl Miklós 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2246  
4.     2235 Schmikli László 1 - 0 Sebestyén Gábor 2246  
5.     2186 Frank József 1/2 - 1/2 Huszár Richárd 2237  
6.     2178 Solymosi István 0 - 1 Berek Géza 2186  
7.     2165 Zöldi Zoltán 0 - 1 Sarok Péter 2143  
8.     2181 Majdanics Antal 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2118  
9.     2191 Horváth Tamás 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2079  
10.     2148 Bors Sándor 1 - 0 Dolnik Attila 2173  
11.     1844 Tóth Alexandra 1/2 - 1/2 Varga Zsófia 1857  
12.     1764 Bodor Gergely 1 - 0 Rácz Máté 1679  
 
     
 
ASE II. Paks 9 - 3 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   FM 2406 Lizák Péter 1/2 - 1/2 Kiss Viktor 2214  
2.   IM 2318 Molnár Béla 1 - 0 Jánoshalmi Attila 2256  
3.   FM 2283 Mácsik Tamás 0 - 1 Botos Ferenc 2214  
4.   WFM 2212 Dudás Eszter 1 - 0 Albrecht Gábor 2105  
5.     2195 Tóth Gergely 1/2 - 1/2 Papagorasz Takisz 2171  
6.     2143 Kaczúr Flórián 1 - 0 Kadlicskó József 2109  
7.     2085 Dankházi András 1/2 - 1/2 Pais Nimród 2026  
8.     2053 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Fehérvári István 1999  
9.     2138 Gosztola István 1 - 0 Reiter László 1877  
10.     1951 Szente Varga Fruzsina 1 - 0 Tvaruskó László 1935  
11.     1892 Benedeczky Lehel 1 - 0 Zámbó Árpád 1786  
12.     1923 Nagy Lajos 1 - 0 Péteri Niké 1652  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 5.5 - 6.5 MTK-Kõbánya
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   MTK-Kõbánya Élõ Cím
 
1.   GM 2488 Faragó Iván 1/2 - 1/2 Krizsány László 2455 IM
2.   IM 2426 Gergácz Attila 1 - 0 Varga Klára 2183 WIM
3.   FM 2432 Bodó Norbert 1 - 0 Dr. Morvay Miklós 2215 FM
4.   IM 2359 Krutti Valér 1/2 - 1/2 Koczó Kristóf 2221  
5.   FM 2275 Kobán Bálint 0 - 1 Pásztor Ferenc 2206 FM
6.     2259 Sipos János 1 - 0 Monda László 2129 FM
7.     2083 Zsirai Péter 1 - 0 Bódi Tibor 2101  
8.     2103 Ladányi Zsolt 0 - 1 Schenkerik Csaba 2156  
9.     2141 Papp Nándor 0 - 1 Darázs Zoltán 2127  
10.     2055 Biskopics Márton 0 - 1 Farkas Richárd 2009  
11.     1995 Havanecz Bianka 0 - 1 Kiss Péter 2003  
12.     1885 Hajas Tamás 1/2 - 1/2 Bartuszek András 1871