A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
HEMO SE Veszprém 5 - 7 Balatonfüredi SC
MLTC II. 7 - 5 HVSE II.
Pénzügyõr SE II 8.5 - 3.5 SE Kisbér-Ászár
BEAC I. 8.5 - 3.5 Fehérvár SE
Gyõri Elektromos 6 - 6 MTK-Kõbánya
ASE II. Paks 6 - 6 Aquaprofit-NTSK II.
 
     
 
HEMO SE Veszprém 5 - 7 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ HEMO SE Veszprém   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.     2289 Budai Dávid 0 - 1 Fáncsy Imre 2382 IM
2.   FM 2356 Szelényi Norbert 1 - 0 Forgács Attila 2235  
3.     2182 Biró Dávid 0 - 1 Bartha Sándor 2209 FM
4.   FM 2143 Czeglédi László 0 - 1 Kovács Elõd 2236 FM
5.   WFM 2137 Kabai Zsuzsanna 0 - 1 Bodnár Zoltán 2196  
6.     2144 Rakó István 0 - 1 Vargyas Zoltán 2102  
7.     2116 Jónás Zsolt 1 - 0 Novák Attila Róbert 2151  
8.     2085 dr. Demény Antal 1/2 - 1/2 Hegedûs Gyula 2108  
9.     2056 Domonkos Dániel 1/2 - 1/2 Palla György 2082  
10.     2109 Olteán Gusztáv 1 - 0 Bencsura Barnabás 2030  
11.     2126 Vágyi Erik 1/2 - 1/2 Für Katinka 2010  
12.     1863 Horváth Rudolf 1/2 - 1/2 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
MLTC II. 7 - 5 HVSE II.
     
 
    Cím Élõ MLTC II.   Eredmény   HVSE II. Élõ Cím
 
1.   FM 2325 dr. Füsthy Zsolt 0 - 1 Mészáros Michal 2377 IM
2.     2324 Izsó Dániel 1 - 0 Rachela Milan 2375 IM
3.   FM 2308 Horváth András 1/2 - 1/2 Farkas Gábor 2218  
4.   FM 2310 Glatt Gábor 0 - 1 Makk Róbert 2247  
5.   FM 2270 Lõrincz István 1/2 - 1/2 Rövid Kálmán 2254 FM
6.   FM 2271 Biró András 1/2 - 1/2 Takács Gergõ 2238  
7.   IM 2225 Orgován Sándor 1 - 0 Németh Dénes 2198  
8.     2259 Szekeres Róbert 1 - 0 Joó Gábor 2085  
9.   FM 2205 Somogyi István 1 - 0 Varga Tibor 2119  
10.   FM 2208 Waldmann Iván 1 - 0 Remete Zsuzsa 2102  
11.     2094 Albert Kornélia 0 - 1 Baják András 1946  
12.     1695 Berkes Bence 1/2 - 1/2 Grüll Dénes 1865  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 8.5 - 3.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   WGM 2297 Schneider Veronika 1 - 0 Farkas Gyula 2193 FM
2.   IM 2254 Emõdi Gyula 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2246  
3.   FM 2234 Magyar Ottó 0 - 1 Sebestyén Gábor 2246  
4.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1 - 0 Huszár Richárd 2237  
5.     2268 Vass Viktor 0 - 1 Sarok Péter 2143  
6.   WFM 2113 Bea Boglárka 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2118  
7.     2197 Mihálka Zsolt 1 - 0 Dékány Lajos 2079  
8.     2211 Mészáros Mátyás 1 - 0 Brayer János 2044  
9.     2129 Piroska István 1 - 0 Varga Zsófia 1857  
10.     2186 Bokros István 1 - 0 Somody Róbert 1943  
11.     2122 Mester Attila 1 - 0 Kiss Balázs 1936  
12.     1861 Zsembery Áron 1/2 - 1/2 Borbély Máté 1797  
 
     
 
BEAC I. 8.5 - 3.5 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1 - 0 Kiss Viktor 2214  
2.   IM 2351 Könnyû János 1 - 0 Horváth Miklós 2255 FM
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1 - 0 Botos Ferenc 2214  
4.     2347 Somlai László 1 - 0 Albrecht Gábor 2105  
5.   FM 2307 Keschitz György 1/2 - 1/2 Papagorasz Takisz 2171  
6.   FM 2317 Dencsi Tibor 1 - 0 Szabó Kristóf 2010  
7.     2292 dr. Bali János 1 - 0 Szabó Lõrinc 1963  
8.   FM 2263 Bednay Dezsõ 1/2 - 1/2 Pais Nimród 2026  
9.     2178 Jr. Ravasz László 0 - 1 Fehérvári István 1999  
10.     2054 Grimm Dániel 1 - 0 Reiter László 1877  
11.     1888 Grimm György 0 - 1 Tvaruskó László 1935  
12.     1966 Dvornitzky Beatrix 1/2 - 1/2 Péteri Niké 1652  
 
     
 
Gyõri Elektromos 6 - 6 MTK-Kõbánya
     
 
    Cím Élõ Gyõri Elektromos   Eredmény   MTK-Kõbánya Élõ Cím
 
1.   FM 2387 Vertetics Attila 1/2 - 1/2 Krizsány László 2455 IM
2.   FM 2310 Ress Tamás 1/2 - 1/2 Dr. Morvay Miklós 2215 FM
3.   FM 2362 Ézsöl Miklós 1/2 - 1/2 Koczó Kristóf 2221  
4.     2235 Schmikli László 1/2 - 1/2 Pásztor Ferenc 2206 FM
5.     2186 Frank József 1/2 - 1/2 Tóth Gergely 2188  
6.     2178 Solymosi István 1/2 - 1/2 Monda László 2129 FM
7.     2165 Zöldi Zoltán 0 - 1 Bódi Tibor 2101  
8.     2164 Józsa Csaba 1/2 - 1/2 Schenkerik Csaba 2156  
9.     2181 Majdanics Antal 1/2 - 1/2 Farkas Richárd 2009  
10.     2191 Horváth Tamás 1 - 0 Kiss Péter 2003  
11.     1744 Bánovics Gábor 0 - 1 Bartuszek András 1871  
12.     1844 Tóth Alexandra 1 - 0 Molnár-Sáska Zsófia    
 
     
 
ASE II. Paks 6 - 6 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   FM 2406 Lizák Péter 1/2 - 1/2 Faragó Iván 2488 GM
2.     2333 Szabó Bence 0 - 1 Gergácz Attila 2426 IM
3.   IM 2318 Molnár Béla 1/2 - 1/2 Bodó Norbert 2432 FM
4.   FM 2283 Mácsik Tamás 1/2 - 1/2 Krutti Valér 2359 IM
5.     2195 Tóth Gergely 1/2 - 1/2 Kobán Bálint 2275 FM
6.     2143 Kaczúr Flórián 1 - 0 Sipos János 2259  
7.     2085 Dankházi András 1/2 - 1/2 Zsirai Péter 2083  
8.     2053 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Papp Nándor 2141  
9.     2148 Papp Judit 1/2 - 1/2 Biskopics Márton 2055  
10.     1951 Szente Varga Fruzsina 1 - 0 Kercsmarics József 2009  
11.     1892 Benedeczky Lehel 1/2 - 1/2 Havanecz Bianka 1995  
12.     1923 Nagy Lajos 0 - 1 Hajas Tamás 1885