A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Balatonfüredi SC 7.5 - 4.5 ASE II. Paks
Aquaprofit-NTSK II. 7.5 - 4.5 Gyõri Elektromos
MTK 6 - 6 BEAC I.
Fehérvár SE 3.5 - 8.5 Pénzügyõr SE II
SE Kisbér-Ászár 3 - 9 MLTC II.
HVSE II. 7.5 - 4.5 HEMO SE Veszprém
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 7.5 - 4.5 Gyõri Elektromos
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   Gyõri Elektromos Élõ Cím
 
1.   IM 2426 Gergácz Attila 0 - 1 Vertetics Attila 2387 FM
2.   IM 2359 Krutti Valér 1/2 - 1/2 Ézsöl Miklós 2362 FM
3.   IM 2363 Orsó Miklós 1 - 0 Schmikli László 2235  
4.     2259 Sipos János 1 - 0 Frank József 2186  
5.     2083 Zsirai Péter 1 - 0 Solymosi István 2178  
6.     2103 Ladányi Zsolt 1 - 0 Zöldi Zoltán 2165  
7.     2141 Papp Nándor 1/2 - 1/2 Tóth József 2184  
8.     2055 Biskopics Márton 1/2 - 1/2 Horváth Tamás 2191  
9.     2009 Kercsmarics József 0 - 1 Bors Sándor 2148  
10.     1995 Havanecz Bianka 1 - 0 Guzs László 2018  
11.     1885 Hajas Tamás 1 - 0 Orosz Klára 1871  
12.     1824 Felde Bence 0 - 1 Bodor Gergely 1764  
 
     
 
MTK 6 - 6 BEAC I.
     
 
    Cím Élõ MTK   Eredmény   BEAC I. Élõ Cím
 
1.   IM 2455 Krizsány László 1/2 - 1/2 Varga Zoltán 2474 GM
2.   WIM 2183 Varga Klára 1/2 - 1/2 Könnyû János 2351 IM
3.   FM 2258 dr. Bognár Csaba 1/2 - 1/2 Szamosközi Gábor 2378 FM
4.   FM 2215 Dr. Morvay Miklós 1/2 - 1/2 Somlai László 2347  
5.     2221 Koczó Kristóf 1 - 0 Keschitz György 2307 FM
6.   FM 2206 Pásztor Ferenc 1/2 - 1/2 Dencsi Tibor 2317 FM
7.   FM 2129 Monda László 0 - 1 dr. Bali János 2292  
8.     2101 Bódi Tibor 1/2 - 1/2 Bednay Dezsõ 2263 FM
9.     2156 Schenkerik Csaba 1/2 - 1/2 Bednay Bence 2256 FM
10.     2127 Darázs Zoltán 1/2 - 1/2 Grimm Dániel 2054  
11.     2009 Farkas Richárd 1/2 - 1/2 Grimm György 1888  
12.     1871 Bartuszek András 1/2 - 1/2 Dvornitzky Beatrix 1966  
 
     
 
Fehérvár SE 3.5 - 8.5 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Fehérvár SE   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.     2214 Kiss Viktor 1/2 - 1/2 Istvanovszki Martin 2311 FM
2.     2256 Jánoshalmi Attila 0 - 1 Schneider Veronika 2297 WGM
3.     2214 Botos Ferenc 1 - 0 Emõdi Gyula 2254 IM
4.     2105 Albrecht Gábor 0 - 1 Magyar Ottó 2234 FM
5.     2171 Papagorasz Takisz 0 - 1 Istvanovszki Kálmán 2235 FM
6.     1963 Szabó Lõrinc 0 - 1 Mészáros Mátyás 2211  
7.     2026 Pais Nimród 0 - 1 Piroska István 2129  
8.     2054 Kõvári László 1 - 0 Bokros István 2186  
9.     1999 Fehérvári István 0 - 1 Mester Attila 2122  
10.     2060 Fellegi Tibor 1/2 - 1/2 Havasköri László 2030  
11.     1877 Reiter László 0 - 1 Nádassy Attila 2048  
12.     (1838) Papagorasz Dorina 1/2 - 1/2 Várnai Jakab 1595  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 3 - 9 MLTC II.
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   MLTC II. Élõ Cím
 
1.   FM 2193 Farkas Gyula 0 - 1 dr. Füsthy Zsolt 2325 FM
2.     2246 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Izsó Dániel 2324  
3.     2237 Huszár Richárd 0 - 1 Horváth András 2308 FM
4.     2186 Berek Géza 0 - 1 Glatt Gábor 2310 FM
5.     2143 Sarok Péter 0 - 1 Lõrincz István 2270 FM
6.     2118 Szinável Zsolt 0 - 1 Biró András 2271 FM
7.     2079 Dékány Lajos 0 - 1 Szekeres Róbert 2259  
8.     2092 Bárczi Tibor 0 - 1 Somogyi István 2205 FM
9.     2044 Brayer János 1/2 - 1/2 Müllner Imre 2198 FM
10.     1943 Somody Róbert 1 - 0 Waldmann Iván 2208 FM
11.     1705 Huszár Georgina 0 - 1 Albert Kornélia 2094  
12.     1679 Rácz Máté 1 - 0 Benyeda Mónika    
 
     
 
HVSE II. 7.5 - 4.5 HEMO SE Veszprém
     
 
    Cím Élõ HVSE II.   Eredmény   HEMO SE Veszprém Élõ Cím
 
1.   FM 2319 Korpics Zsolt 1/2 - 1/2 Budai Dávid 2289  
2.     2247 Makk Róbert 0 - 1 Szelényi Norbert 2356 FM
3.   FM 2245 Pergel László 1/2 - 1/2 Biró Dávid 2182  
4.   FM 2254 Rövid Kálmán 1/2 - 1/2 Kabai Zsuzsanna 2137 WFM
5.     2238 Takács Gergõ 1 - 0 Rakó István 2144  
6.     2198 Németh Dénes 1 - 0 Jónás Zsolt 2116  
7.     2068 Remete Eszter 1/2 - 1/2 dr. Demény Antal 2085  
8.     1935 Gombos Bettina 1 - 0 Domonkos Dániel 2056  
9.     2043 Balogh Máté 0 - 1 Olteán Gusztáv 2109  
10.     1889 Hajós Roland 1/2 - 1/2 Hagymási János 1989  
11.     1966 Oláh József 1 - 0 Geröly József 1955  
12.     1848 Pajor Mátyás 1 - 0 Horváth Rudolf 1863