A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
HVSE II. 5 - 7 Balatonfüredi SC
HEMO SE Veszprém 6.5 - 5.5 SE Kisbér-Ászár
MLTC II. 6 - 6 Fehérvár SE
Pénzügyõr SE II 4.5 - 7.5 MTK
BEAC I. 7.5 - 4.5 Aquaprofit-NTSK II.
Gyõri Elektromos 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
 
     
 
HVSE II. 5 - 7 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ HVSE II.   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.   IM 2375 Rachela Milan 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2382 IM
2.   FM 2313 Ruck Tamás 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2192 IM
3.     2218 Farkas Gábor 1 - 0 Forgács Attila 2235  
4.     2247 Makk Róbert 0 - 1 Bartha Sándor 2209 FM
5.   FM 2254 Rövid Kálmán 0 - 1 Kovács Elõd 2236 FM
6.     2139 Varga Melinda 0 - 1 Bodnár Zoltán 2196  
7.     2238 Takács Gergõ 1 - 0 Vargyas Zoltán 2102  
8.     2085 Hittér Gabriella 0 - 1 Novák Attila Róbert 2151  
9.     2085 Joó Gábor 0 - 1 Hegedûs Gyula 2108  
10.     2068 Remete Eszter 1 - 0 Palla György 2082  
11.     1935 Gombos Bettina 1/2 - 1/2 Für Katinka 2010  
12.     1848 Pajor Mátyás 1/2 - 1/2 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
HEMO SE Veszprém 6.5 - 5.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ HEMO SE Veszprém   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2289 Budai Dávid 1 - 0 Farkas Gyula 2193 FM
2.   FM 2356 Szelényi Norbert 1/2 - 1/2 Dr. Erdélyi Tamás 2176 IM
3.     2182 Biró Dávid 1/2 - 1/2 Szegi Tamás 2246  
4.   FM 2143 Czeglédi László 1 - 0 Sebestyén Gábor 2246  
5.   WFM 2137 Kabai Zsuzsanna 0 - 1 Huszár Richárd 2237  
6.     2085 dr. Demény Antal 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2143  
7.     2056 Domonkos Dániel 0 - 1 Szinável Zsolt 2118  
8.     2109 Olteán Gusztáv 1 - 0 Dékány Lajos 2079  
9.     2126 Vágyi Erik 0 - 1 Dolnik Attila 2173  
10.     1989 Hagymási János 0 - 1 Bárczi Tibor 2092  
11.     1955 Geröly József 1 - 0 Varga Zsófia 1857  
12.     1863 Horváth Rudolf 1 - 0 Borbély Máté 1797  
 
     
 
MLTC II. 6 - 6 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ MLTC II.   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   FM 2308 Horváth András 1/2 - 1/2 Kiss Viktor 2214  
2.   FM 2310 Glatt Gábor 0 - 1 Jánoshalmi Attila 2256  
3.   FM 2270 Lõrincz István 1 - 0 Botos Ferenc 2214  
4.   FM 2271 Biró András 1 - 0 Albrecht Gábor 2105  
5.   IM 2225 Orgován Sándor 1/2 - 1/2 Papagorasz Takisz 2171  
6.     2259 Szekeres Róbert 1 - 0 Kadlicskó József 2109  
7.   FM 2205 Somogyi István 1/2 - 1/2 Szabó Kristóf 2010  
8.   FM 2198 Müllner Imre 0 - 1 Szabó Lõrinc 1963  
9.     2148 dr. Hargittay Szabolcs 1/2 - 1/2 Pais Nimród 2026  
10.     2123 Morvay Jenõ 1/2 - 1/2 Kõvári László 2054  
11.     1695 Berkes Bence 1/2 - 1/2 Fehérvári István 1999  
12.       Antal Anna Klára 0 - 1 Papagorasz Dorina (1838)  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 4.5 - 7.5 MTK
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   MTK Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Istvanovszki Martin 1/2 - 1/2 Krizsány László 2455 IM
2.   WGM 2297 Schneider Veronika 1 - 0 Varga Klára 2183 WIM
3.   FM 2234 Magyar Ottó 1/2 - 1/2 dr. Bognár Csaba 2258 FM
4.   FM 2179 Kincs Imre 0 - 1 Koczó Kristóf 2221  
5.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1/2 - 1/2 Pásztor Ferenc 2206 FM
6.   WFM 2113 Bea Boglárka 1/2 - 1/2 Tóth Gergely 2188  
7.     2197 Mihálka Zsolt 0 - 1 Monda László 2129 FM
8.     2211 Mészáros Mátyás 1/2 - 1/2 Bódi Tibor 2101  
9.     2129 Piroska István 0 - 1 Darázs Zoltán 2127  
10.     2186 Bokros István 1 - 0 Tóth András 2096  
11.     2122 Mester Attila 0 - 1 Farkas Richárd 2009  
12.     2048 Nádassy Attila 0 - 1 Kiss Péter 2003  
 
     
 
BEAC I. 7.5 - 4.5 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1/2 - 1/2 Bodó Norbert 2432 FM
2.   IM 2351 Könnyû János 1 - 0 Krutti Valér 2359 IM
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1/2 - 1/2 Orsó Miklós 2363 IM
4.     2347 Somlai László 1/2 - 1/2 Hansen Soren Bech 2334 FM
5.   FM 2307 Keschitz György 1 - 0 Kobán Bálint 2275 FM
6.   FM 2317 Dencsi Tibor 1/2 - 1/2 Sipos János 2259  
7.     2292 dr. Bali János 1/2 - 1/2 Zsirai Péter 2083  
8.   FM 2263 Bednay Dezsõ 1 - 0 Ladányi Zsolt 2103  
9.   FM 2256 Bednay Bence 1 - 0 Papp Nándor 2141  
10.     2175 Ngo Tan Don 1 - 0 Biskopics Márton 2055  
11.     2054 Grimm Dániel 0 - 1 Kercsmarics József 2009  
12.     1966 Dvornitzky Beatrix 0 - 1 Havanecz Bianka 1995  
 
     
 
Gyõri Elektromos 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ Gyõri Elektromos   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.   FM 2387 Vertetics Attila 1/2 - 1/2 Molnár Béla 2318 IM
2.     2386 de. Verdier Michael 1/2 - 1/2 Siklósi Zoltán 2328 IM
3.   FM 2310 Ress Tamás 1/2 - 1/2 Mácsik Tamás 2283 FM
4.   FM 2362 Ézsöl Miklós 1/2 - 1/2 Tóth Gergely 2195  
5.     2235 Schmikli László 0 - 1 Kaczúr Flórián 2143  
6.     2186 Frank József 0 - 1 Dankházi András 2085  
7.     2178 Solymosi István 1 - 0 Berta Tibor 2053  
8.     2165 Zöldi Zoltán 1 - 0 Szente Varga Fruzsina 1951  
9.     2181 Majdanics Antal 1/2 - 1/2 Radnóti Gergely 2097  
10.     2191 Horváth Tamás 1 - 0 Benedeczky Lehel 1892  
11.     1844 Tóth Alexandra 1 - 0 Jr. Reményi Lajos 2041  
12.     1672 Kurcsics Máté 0 - 1 Szijjártó László 1978