A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Balatonfüredi SC 5 - 7 Gyõri Elektromos
ASE II. Paks 5.5 - 6.5 BEAC I.
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Pénzügyõr SE II
MTK 4 - 8 MLTC II.
Fehérvár SE 8 - 4 HEMO SE Veszprém
SE Kisbér-Ászár 5 - 7 HVSE II.
 
     
 
Balatonfüredi SC 5 - 7 Gyõri Elektromos
     
 
    Cím Élõ Balatonfüredi SC   Eredmény   Gyõri Elektromos Élõ Cím
 
1.   IM 2382 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Vertetics Attila 2387 FM
2.   IM 2192 Peredy Ferenc 1/2 - 1/2 de. Verdier Michael 2386  
3.     2235 Forgács Attila 0 - 1 Ress Tamás 2310 FM
4.   FM 2209 Bartha Sándor 0 - 1 Ézsöl Miklós 2362 FM
5.   FM 2236 Kovács Elõd 0 - 1 Schmikli László 2235  
6.     2102 Vargyas Zoltán 1 - 0 Frank József 2186  
7.     2151 Novák Attila Róbert 1/2 - 1/2 Solymosi István 2178  
8.     2108 Hegedûs Gyula 1/2 - 1/2 Józsa Csaba 2164  
9.     2002 Antal József 1/2 - 1/2 Majdanics Antal 2181  
10.     2030 Bencsura Barnabás 0 - 1 Horváth Tamás 2191  
11.     2010 Für Katinka 1/2 - 1/2 Orosz Klára 1871  
12.     1951 Salavecz Gergely 1 - 0 Bodor Gergely 1764  
 
     
 
ASE II. Paks 5.5 - 6.5 BEAC I.
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   BEAC I. Élõ Cím
 
1.   FM 2406 Lizák Péter 0 - 1 Varga Zoltán 2474 GM
2.     2333 Szabó Bence 1 - 0 Könnyû János 2351 IM
3.   IM 2318 Molnár Béla 1/2 - 1/2 Szamosközi Gábor 2378 FM
4.   FM 2283 Mácsik Tamás 0 - 1 Somlai László 2347  
5.     2195 Tóth Gergely 0 - 1 Dencsi Tibor 2317 FM
6.     2143 Kaczúr Flórián 1 - 0 dr. Bali János 2292  
7.     2085 Dankházi András 0 - 1 Bednay Dezsõ 2263 FM
8.     2053 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Antók Dániel 2227  
9.     2148 Papp Judit 1/2 - 1/2 Kormos Ádám 2188  
10.     1951 Szente Varga Fruzsina 1 - 0 Grimm Dániel 2054  
11.     1892 Benedeczky Lehel 0 - 1 Grimm György 1888  
12.     2012 Fodor Tamás 1 - 0 Dvornitzky Beatrix 1966  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.   IM 2426 Gergácz Attila 1/2 - 1/2 Istvanovszki Martin 2311 FM
2.   FM 2432 Bodó Norbert 1 - 0 Schneider Veronika 2297 WGM
3.   IM 2363 Orsó Miklós 1/2 - 1/2 Magyar Ottó 2234 FM
4.   FM 2275 Kobán Bálint 1/2 - 1/2 Istvanovszki Kálmán 2235 FM
5.     2259 Sipos János 1/2 - 1/2 Mihálka Zsolt 2197  
6.     2223 Tamás Norbert 1/2 - 1/2 Mészáros Mátyás 2211  
7.     2083 Zsirai Péter 1 - 0 Piroska István 2129  
8.     2141 Papp Nándor 1 - 0 Bokros István 2186  
9.     2055 Biskopics Márton 0 - 1 Mester Attila 2122  
10.     2009 Kercsmarics József 1/2 - 1/2 Havasköri László 2030  
11.     1995 Havanecz Bianka 0 - 1 Nádassy Attila 2048  
12.     1885 Hajas Tamás 1 - 0 Zsembery Áron 1861  
 
     
 
MTK 4 - 8 MLTC II.
     
 
    Cím Élõ MTK   Eredmény   MLTC II. Élõ Cím
 
1.   IM 2455 Krizsány László 1/2 - 1/2 dr. Füsthy Zsolt 2325 FM
2.   WIM 2183 Varga Klára 1/2 - 1/2 Izsó Dániel 2324  
3.   FM 2215 Dr. Morvay Miklós 0 - 1 Horváth András 2308 FM
4.     2221 Koczó Kristóf 1 - 0 Glatt Gábor 2310 FM
5.   FM 2206 Pásztor Ferenc 1/2 - 1/2 Lõrincz István 2270 FM
6.   FM 2129 Monda László 0 - 1 Biró András 2271 FM
7.     2101 Bódi Tibor 1/2 - 1/2 Orgován Sándor 2225 IM
8.     2156 Schenkerik Csaba 0 - 1 Szekeres Róbert 2259  
9.     2108 Mizsei János 0 - 1 Somogyi István 2205 FM
10.     2096 Tóth András 1/2 - 1/2 Waldmann Iván 2208 FM
11.     2009 Farkas Richárd 0 - 1 Albert Kornélia 2094  
12.     2003 Kiss Péter 1/2 - 1/2 Berkes Bence 1695  
 
     
 
Fehérvár SE 8 - 4 HEMO SE Veszprém
     
 
    Cím Élõ Fehérvár SE   Eredmény   HEMO SE Veszprém Élõ Cím
 
1.     2214 Kiss Viktor 1/2 - 1/2 Budai Dávid 2289  
2.     2256 Jánoshalmi Attila 1 - 0 Szelényi Norbert 2356 FM
3.     2214 Botos Ferenc 1 - 0 Biró Dávid 2182  
4.     2105 Albrecht Gábor 1/2 - 1/2 Czeglédi László 2143 FM
5.     2171 Papagorasz Takisz 1 - 0 Kabai Zsuzsanna 2137 WFM
6.     2109 Kadlicskó József 1 - 0 Rakó István 2144  
7.     2010 Szabó Kristóf 1 - 0 Jónás Zsolt 2116  
8.     1963 Szabó Lõrinc 1/2 - 1/2 Domonkos Dániel 2056  
9.     2026 Pais Nimród 1/2 - 1/2 Olteán Gusztáv 2109  
10.     2098 Keszi János 0 - 1 Vágyi Erik 2126  
11.     1999 Fehérvári István 1 - 0 Hagymási János 1989  
12.     (1838) Papagorasz Dorina 0 - 1 Horváth Rudolf 1863  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 5 - 7 HVSE II.
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   HVSE II. Élõ Cím
 
1.   WIM 2284 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Rachela Milan 2375 IM
2.   FM 2193 Farkas Gyula 0 - 1 Petényi Tamás 2347 FM
3.     2294 Bottyán Péter 0 - 1 Ruck Tamás 2313 FM
4.     2246 Szegi Tamás 0 - 1 Makk Róbert 2247  
5.     2246 Sebestyén Gábor 0 - 1 Pergel László 2245 FM
6.     2237 Huszár Richárd 1 - 0 Rövid Kálmán 2254 FM
7.     2186 Berek Géza 0 - 1 Takács Gergõ 2238  
8.     2143 Sarok Péter 0 - 1 Németh Dénes 2198  
9.     2118 Szinável Zsolt 1 - 0 Remete Eszter 2068  
10.     2079 Dékány Lajos 1 - 0 Gombos Bettina 1935  
11.     1797 Borbély Máté 1/2 - 1/2 Balogh Máté 2043  
12.     1705 Huszár Georgina 1 - 0 Szakasics Emese 1437