A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC I. 6.5 - 5.5 Balatonfüredi SC
Gyõri Elektromos 8 - 4 Pénzügyõr SE II
ASE II. Paks 4.5 - 7.5 MLTC II.
Aquaprofit-NTSK II. 6 - 6 HEMO SE Veszprém
MTK-Kõbánya 6.5 - 5.5 HVSE II.
Fehérvár SE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
 
     
 
BEAC I. 6.5 - 5.5 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2382 IM
2.   IM 2351 Könnyû János 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2192 IM
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1 - 0 Forgács Attila 2235  
4.     2347 Somlai László 1 - 0 Bartha Sándor 2209 FM
5.   FM 2307 Keschitz György 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2236 FM
6.     2292 dr. Bali János 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2196  
7.   FM 2256 Bednay Bence 0 - 1 Vargyas Zoltán 2102  
8.     2227 Antók Dániel 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2151  
9.     2175 Ngo Tan Don 1 - 0 Hegedûs Gyula 2108  
10.     2054 Grimm Dániel 0 - 1 Antal József 2002  
11.     1966 Dvornitzky Beatrix 0 - 1 Für Katinka 2010  
12.     1635 Medve Márk 1 - 0 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
Gyõri Elektromos 8 - 4 Pénzügyõr SE II
     
 
    Cím Élõ Gyõri Elektromos   Eredmény   Pénzügyõr SE II Élõ Cím
 
1.   FM 2387 Vertetics Attila 1/2 - 1/2 Istvanovszki Martin 2311 FM
2.   FM 2362 Ézsöl Miklós 1 - 0 Schneider Veronika 2297 WGM
3.     2235 Schmikli László 0 - 1 Emõdi Gyula 2254 IM
4.     2186 Frank József 1/2 - 1/2 Magyar Ottó 2234 FM
5.     2178 Solymosi István 1 - 0 Istvanovszki Kálmán 2235 FM
6.     2165 Zöldi Zoltán 1 - 0 Bea Boglárka 2113 WFM
7.     2164 Józsa Csaba 1/2 - 1/2 Mihálka Zsolt 2197  
8.     2181 Majdanics Antal 1 - 0 Piroska István 2129  
9.     2191 Horváth Tamás 1 - 0 Bokros István 2186  
10.     2018 Guzs László 0 - 1 Mester Attila 2122  
11.     1871 Orosz Klára 1/2 - 1/2 Havasköri László 2030  
12.     1672 Kurcsics Máté 1 - 0 Zsembery Áron 1861  
 
     
 
ASE II. Paks 4.5 - 7.5 MLTC II.
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   MLTC II. Élõ Cím
 
1.   FM 2406 Lizák Péter 1 - 0 dr. Füsthy Zsolt 2325 FM
2.   IM 2318 Molnár Béla 1/2 - 1/2 Izsó Dániel 2324  
3.   FM 2283 Mácsik Tamás 1/2 - 1/2 Horváth András 2308 FM
4.     2195 Tóth Gergely 0 - 1 Glatt Gábor 2310 FM
5.     2085 Dankházi András 1/2 - 1/2 Lõrincz István 2270 FM
6.     2053 Berta Tibor 0 - 1 Biró András 2271 FM
7.     2148 Papp Judit 0 - 1 Orgován Sándor 2225 IM
8.     2138 Gosztola István 0 - 1 Szekeres Róbert 2259  
9.     1951 Szente Varga Fruzsina 0 - 1 Müllner Imre 2198 FM
10.     1892 Benedeczky Lehel 1 - 0 Waldmann Iván 2208 FM
11.     2012 Fodor Tamás 0 - 1 Albert Kornélia 2094  
12.     1923 Nagy Lajos 1 - 0 Berkes Bence 1695  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 6 - 6 HEMO SE Veszprém
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   HEMO SE Veszprém Élõ Cím
 
1.   IM 2426 Gergácz Attila 0 - 1 Budai Dávid 2289  
2.   FM 2432 Bodó Norbert 1/2 - 1/2 Szelényi Norbert 2356 FM
3.   IM 2359 Krutti Valér 1 - 0 Biró Dávid 2182  
4.   FM 2275 Kobán Bálint 0 - 1 Kabai Zsuzsanna 2137 WFM
5.     2259 Sipos János 1 - 0 Jónás Zsolt 2116  
6.     2083 Zsirai Péter 1 - 0 dr. Demény Antal 2085  
7.     2103 Ladányi Zsolt 1/2 - 1/2 Domonkos Dániel 2056  
8.     2055 Biskopics Márton 1 - 0 Olteán Gusztáv 2109  
9.     2009 Kercsmarics József 1/2 - 1/2 Vágyi Erik 2126  
10.     1995 Havanecz Bianka 0 - 1 Hagymási János 1989  
11.     1885 Hajas Tamás 1/2 - 1/2 Geröly József 1955  
12.     1824 Felde Bence 0 - 1 Horváth Rudolf 1863  
 
     
 
MTK-Kõbánya 6.5 - 5.5 HVSE II.
     
 
    Cím Élõ MTK-Kõbánya   Eredmény   HVSE II. Élõ Cím
 
1.   IM 2455 Krizsány László 0 - 1 Farkas Gábor 2218  
2.   WIM 2183 Varga Klára 1/2 - 1/2 Makk Róbert 2247  
3.   FM 2258 dr. Bognár Csaba 1/2 - 1/2 Pergel László 2245 FM
4.   FM 2215 Dr. Morvay Miklós 1/2 - 1/2 Rövid Kálmán 2254 FM
5.     2221 Koczó Kristóf 0 - 1 Takács Gergõ 2238  
6.   FM 2206 Pásztor Ferenc 1/2 - 1/2 Németh Dénes 2198  
7.     2188 Tóth Gergely 1/2 - 1/2 Mihalik Ágoston 2178  
8.     2156 Schenkerik Csaba 1 - 0 Joó Gábor 2085  
9.     2127 Darázs Zoltán 1 - 0 Remete Eszter 2068  
10.     2096 Tóth András 1/2 - 1/2 Remete Zsuzsa 2102  
11.     2009 Farkas Richárd 1/2 - 1/2 Tóth Tibor 1957  
12.     2003 Kiss Péter 1 - 0 Doma Brigitta 1807  
 
     
 
Fehérvár SE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Fehérvár SE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.     2214 Kiss Viktor 0 - 1 Borosova Zuzana 2284 WIM
2.     2256 Jánoshalmi Attila 1 - 0 Farkas Gyula 2193 FM
3.     2214 Botos Ferenc 1 - 0 Bottyán Péter 2294  
4.     2105 Albrecht Gábor 1 - 0 Szegi Tamás 2246  
5.     2171 Papagorasz Takisz 1 - 0 Sebestyén Gábor 2246  
6.     2109 Kadlicskó József 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2118  
7.     1963 Szabó Lõrinc 1/2 - 1/2 Dékány Lajos 2079  
8.     2026 Pais Nimród 1/2 - 1/2 Brayer János 2044  
9.     1999 Fehérvári István 1/2 - 1/2 Somody Róbert 1943  
10.     1982 Keresszegi Csaba 1 - 0 Balogh Péter 1955  
11.     (1838) Papagorasz Dorina 0 - 1 Kovács Milán 1732  
12.     (1545) Horváth Gergely 1 - 0 Huszár Georgina 1705