A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Balatonfüredi SC 8 - 4 Fehérvár SE
SE Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 MTK-Kõbánya
HVSE II. 4.5 - 7.5 Aquaprofit-NTSK II.
HEMO SE Veszprém 6 - 6 ASE II. Paks
MLTC II. 7 - 5 Gyõri Elektromos
Pénzügyõr SE II 6.5 - 5.5 BEAC I.
 
     
 
Balatonfüredi SC 8 - 4 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ Balatonfüredi SC   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   IM 2382 Fáncsy Imre 1/2 - 1/2 Kiss Viktor 2214  
2.   IM 2192 Peredy Ferenc 1/2 - 1/2 Jánoshalmi Attila 2256  
3.     2235 Forgács Attila 1 - 0 Botos Ferenc 2214  
4.   FM 2209 Bartha Sándor 0 - 1 Albrecht Gábor 2105  
5.   FM 2236 Kovács Elõd 1/2 - 1/2 Papagorasz Takisz 2171  
6.     2196 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Kadlicskó József 2109  
7.     2102 Vargyas Zoltán 1/2 - 1/2 Szabó Kristóf 2010  
8.     2151 Novák Attila Róbert 1 - 0 Pais Nimród 2026  
9.     2108 Hegedûs Gyula 1 - 0 Fehérvári István 1999  
10.     2082 Palla György 1 - 0 Reiter László 1877  
11.     1951 Salavecz Gergely 1 - 0 Zámbó Árpád 1786  
12.     (1898) Kaukál Terézia 1/2 - 1/2 Papagorasz Dorina (1838)  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 MTK-Kõbánya
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   MTK-Kõbánya Élõ Cím
 
1.   WIM 2284 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Krizsány László 2455 IM
2.   FM 2193 Farkas Gyula 1 - 0 Dr. Morvay Miklós 2215 FM
3.     2246 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Koczó Kristóf 2221  
4.     2246 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Pásztor Ferenc 2206 FM
5.     2118 Szinável Zsolt 1 - 0 Schenkerik Csaba 2156  
6.     2079 Dékány Lajos 0 - 1 Darázs Zoltán 2127  
7.     1983 Mészáros Vilmos 0 - 1 Farkas Richárd 2009  
8.     1943 Somody Róbert 0 - 1 Kiss Péter 2003  
9.     1964 Bánszegi Attila 1 - 0 Sr. Krizsány László 1938  
10.     1894 Komlósi Tibor 1 - 0 Molnár-Sáska Zoltán 1791  
11.     1705 Huszár Georgina 0 - 1 Polyik Péter 1675  
12.     1679 Rácz Máté 1 - 0 Molnár-Sáska Zsófia    
 
     
 
HVSE II. 4.5 - 7.5 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ HVSE II.   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.     2218 Farkas Gábor 0 - 1 Gergácz Attila 2426 IM
2.     2247 Makk Róbert 1/2 - 1/2 Bodó Norbert 2432 FM
3.   FM 2245 Pergel László 0 - 1 Krutti Valér 2359 IM
4.   FM 2254 Rövid Kálmán 1/2 - 1/2 Kobán Bálint 2275 FM
5.     2139 Varga Melinda 0 - 1 Sipos János 2259  
6.     2198 Németh Dénes 1/2 - 1/2 Zsirai Péter 2083  
7.     2085 Joó Gábor 0 - 1 Ladányi Zsolt 2103  
8.     2100 Tomasics Roland 1 - 0 Biskopics Márton 2055  
9.     2068 Remete Eszter 1/2 - 1/2 Kercsmarics József 2009  
10.     2119 Varga Tibor 0 - 1 Havanecz Bianka 1995  
11.     1889 Hajós Roland 1 - 0 Hajas Tamás 1885  
12.     1966 Oláh József 1/2 - 1/2 Felde Bence 1824  
 
     
 
HEMO SE Veszprém 6 - 6 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ HEMO SE Veszprém   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.     2289 Budai Dávid 1 - 0 Lizák Péter 2406 FM
2.   FM 2356 Szelényi Norbert 0 - 1 Szabó Bence 2333  
3.     2182 Biró Dávid 0 - 1 Molnár Béla 2318 IM
4.   FM 2143 Czeglédi László 0 - 1 Dudás Eszter 2212 WFM
5.   WFM 2137 Kabai Zsuzsanna 0 - 1 Kaczúr Flórián 2143  
6.     2144 Rakó István 1/2 - 1/2 Berta Tibor 2053  
7.     2116 Jónás Zsolt 1 - 0 Szente Varga Fruzsina 1951  
8.     2085 dr. Demény Antal 1/2 - 1/2 Genda Károly 2091  
9.     2056 Domonkos Dániel 1 - 0 Benedeczky Lehel 1892  
10.     2109 Olteán Gusztáv 1 - 0 Fodor Tamás 2012  
11.     2126 Vágyi Erik 1 - 0 Szijjártó László 1978  
12.     1942 Domonkos András 0 - 1 Nagy Lajos 1923  
 
     
 
MLTC II. 7 - 5 Gyõri Elektromos
     
 
    Cím Élõ MLTC II.   Eredmény   Gyõri Elektromos Élõ Cím
 
1.   FM 2325 dr. Füsthy Zsolt 1/2 - 1/2 Vertetics Attila 2387 FM
2.     2324 Izsó Dániel 1 - 0 Ézsöl Miklós 2362 FM
3.   FM 2308 Horváth András 1/2 - 1/2 Schmikli László 2235  
4.   FM 2270 Lõrincz István 1/2 - 1/2 Frank József 2186  
5.   FM 2271 Biró András 0 - 1 Solymosi István 2178  
6.   IM 2225 Orgován Sándor 1/2 - 1/2 Zöldi Zoltán 2165  
7.     2259 Szekeres Róbert 1 - 0 Józsa Csaba 2164  
8.   FM 2210 Kiss Gergely 1/2 - 1/2 Tóth József 2184  
9.   FM 2198 Müllner Imre 1 - 0 Majdanics Antal 2181  
10.   FM 2208 Waldmann Iván 1/2 - 1/2 Horváth Tamás 2191  
11.     2094 Albert Kornélia 1 - 0 Orosz Klára 1871  
12.     1347 Lakatos Tamás 0 - 1 Bodor Gergely 1764  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 6.5 - 5.5 BEAC I.
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   BEAC I. Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Istvanovszki Martin 0 - 1 Varga Zoltán 2474 GM
2.   WGM 2297 Schneider Veronika 1/2 - 1/2 Szamosközi Gábor 2378 FM
3.   IM 2254 Emõdi Gyula 1/2 - 1/2 Somlai László 2347  
4.   FM 2234 Magyar Ottó 1 - 0 Keschitz György 2307 FM
5.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1/2 - 1/2 Dencsi Tibor 2317 FM
6.   WFM 2113 Bea Boglárka 1 - 0 dr. Bali János 2292  
7.     2197 Mihálka Zsolt 1 - 0 Bednay Dezsõ 2263 FM
8.     2129 Piroska István 1/2 - 1/2 Bednay Bence 2256 FM
9.     2186 Bokros István 1/2 - 1/2 Antók Dániel 2227  
10.     2122 Mester Attila 0 - 1 Grimm Dániel 2054  
11.     1895 dr. Karsai József 0 - 1 Grimm György 1888  
12.     1861 Zsembery Áron 1 - 0 Dvornitzky Beatrix 1966