A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
SE Kisbér-Ászár 4.5 - 7.5 Balatonfüredi SC
HVSE II. 7 - 5 Fehérvár SE
HEMO SE Veszprém 3 - 9 MTK
MLTC II. 7.5 - 4.5 Aquaprofit-NTSK II.
Pénzügyõr SE II 8.5 - 3.5 ASE II. Paks
BEAC I. 7.5 - 4.5 Gyõri Elektromos
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 4.5 - 7.5 Balatonfüredi SC
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Balatonfüredi SC Élõ Cím
 
1.   WIM 2284 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2382 IM
2.   FM 2193 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Peredy Ferenc 2192 IM
3.   IM 2176 Dr. Erdélyi Tamás 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2235  
4.     2246 Szegi Tamás 0 - 1 Bartha Sándor 2209 FM
5.     2246 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2196  
6.     2237 Huszár Richárd 0 - 1 Vargyas Zoltán 2102  
7.     2186 Berek Géza 0 - 1 Novák Attila Róbert 2151  
8.     2143 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Hegedûs Gyula 2108  
9.     2118 Szinável Zsolt 0 - 1 Palla György 2082  
10.     2079 Dékány Lajos 1 - 0 Antal József 2002  
11.     1857 Varga Zsófia 0 - 1 Für Katinka 2010  
12.     1797 Borbély Máté 1 - 0 Salavecz Gergely 1951  
 
     
 
HVSE II. 7 - 5 Fehérvár SE
     
 
    Cím Élõ HVSE II.   Eredmény   Fehérvár SE Élõ Cím
 
1.   IM 2358 Kiss Attila 1/2 - 1/2 Kiss Viktor 2214  
2.   IM 2375 Rachela Milan 1 - 0 Jánoshalmi Attila 2256  
3.   FM 2347 Petényi Tamás 1 - 0 Horváth Miklós 2255 FM
4.   FM 2313 Ruck Tamás 1 - 0 Botos Ferenc 2214  
5.     2247 Makk Róbert 1 - 0 Albrecht Gábor 2105  
6.     2139 Varga Melinda 0 - 1 Papagorasz Takisz 2171  
7.     2238 Takács Gergõ 1/2 - 1/2 Kadlicskó József 2109  
8.     2085 Hittér Gabriella 1/2 - 1/2 Szabó Kristóf 2010  
9.     2068 Remete Eszter 0 - 1 Keszi János 2098  
10.     1935 Gombos Bettina 1/2 - 1/2 Fehérvári István 1999  
11.     1865 Grüll Dénes 0 - 1 Reiter László 1877  
12.     1845 Pál Csanád 1 - 0 Péteri Niké 1652  
 
     
 
HEMO SE Veszprém 3 - 9 MTK
     
 
    Cím Élõ HEMO SE Veszprém   Eredmény   MTK Élõ Cím
 
1.     2289 Budai Dávid 0 - 1 Krizsány László 2455 IM
2.   FM 2356 Szelényi Norbert 1/2 - 1/2 Varga Klára 2183 WIM
3.     2182 Biró Dávid 1/2 - 1/2 dr. Bognár Csaba 2258 FM
4.   FM 2143 Czeglédi László 0 - 1 Dr. Morvay Miklós 2215 FM
5.   WFM 2137 Kabai Zsuzsanna 0 - 1 Koczó Kristóf 2221  
6.     2085 dr. Demény Antal 0 - 1 Monda László 2129 FM
7.     2056 Domonkos Dániel 1 - 0 Bódi Tibor 2101  
8.     2109 Olteán Gusztáv 0 - 1 Schenkerik Csaba 2156  
9.     2126 Vágyi Erik 0 - 1 Darázs Zoltán 2127  
10.     1989 Hagymási János 0 - 1 Mizsei János 2108  
11.     1955 Geröly József 0 - 1 Farkas Richárd 2009  
12.     1863 Horváth Rudolf 1 - 0 Kiss Péter 2003  
 
     
 
MLTC II. 7.5 - 4.5 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ MLTC II.   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   FM 2325 dr. Füsthy Zsolt 0 - 1 Gergácz Attila 2426 IM
2.     2324 Izsó Dániel 1 - 0 Krutti Valér 2359 IM
3.   FM 2308 Horváth András 1/2 - 1/2 Orsó Miklós 2363 IM
4.   FM 2310 Glatt Gábor 1/2 - 1/2 Kobán Bálint 2275 FM
5.   FM 2270 Lõrincz István 1/2 - 1/2 Sipos János 2259  
6.   FM 2271 Biró András 1 - 0 Zsirai Péter 2083  
7.   IM 2225 Orgován Sándor 1/2 - 1/2 Ladányi Zsolt 2103  
8.     2259 Szekeres Róbert 1 - 0 Papp Nándor 2141  
9.   FM 2205 Somogyi István 1 - 0 Biskopics Márton 2055  
10.   FM 2198 Müllner Imre 0 - 1 Havanecz Bianka 1995  
11.     2094 Albert Kornélia 1 - 0 Biskopics Boglárka 1920  
12.     1695 Berkes Bence 1/2 - 1/2 Hajas Tamás 1885  
 
     
 
Pénzügyõr SE II 8.5 - 3.5 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ Pénzügyõr SE II   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.   FM 2311 Istvanovszki Martin 0 - 1 Lizák Péter 2406 FM
2.   WGM 2297 Schneider Veronika 1/2 - 1/2 Szabó Bence 2333  
3.   FM 2234 Magyar Ottó 0 - 1 Molnár Béla 2318 IM
4.   FM 2179 Kincs Imre 1 - 0 Mácsik Tamás 2283 FM
5.   FM 2235 Istvanovszki Kálmán 1 - 0 Dudás Eszter 2212 WFM
6.     2268 Vass Viktor 1 - 0 Tóth Gergely 2195  
7.   WFM 2113 Bea Boglárka 1/2 - 1/2 Kaczúr Flórián 2143  
8.     2211 Mészáros Mátyás 1/2 - 1/2 Berta Tibor 2053  
9.     2129 Piroska István 1 - 0 Benedeczky Lehel 1892  
10.     2186 Bokros István 1 - 0 Fodor Tamás 2012  
11.     2122 Mester Attila 1 - 0 Nagy Lajos 1923  
12.     2048 Nádassy Attila 1 - 0 Fodor Ádám 1864  
 
     
 
BEAC I. 7.5 - 4.5 Gyõri Elektromos
     
 
    Cím Élõ BEAC I.   Eredmény   Gyõri Elektromos Élõ Cím
 
1.   GM 2474 Varga Zoltán 1/2 - 1/2 Vertetics Attila 2387 FM
2.   IM 2351 Könnyû János 1/2 - 1/2 de. Verdier Michael 2386  
3.   FM 2378 Szamosközi Gábor 1/2 - 1/2 Ress Tamás 2310 FM
4.     2347 Somlai László 1/2 - 1/2 Ézsöl Miklós 2362 FM
5.   FM 2307 Keschitz György 0 - 1 Schmikli László 2235  
6.   FM 2317 Dencsi Tibor 1 - 0 Frank József 2186  
7.     2292 dr. Bali János 1 - 0 Solymosi István 2178  
8.   FM 2263 Bednay Dezsõ 1/2 - 1/2 Zöldi Zoltán 2165  
9.   FM 2256 Bednay Bence 1/2 - 1/2 Majdanics Antal 2181  
10.     2175 Ngo Tan Don 1/2 - 1/2 Horváth Tamás 2191  
11.     2054 Grimm Dániel 1 - 0 Orosz Klára 1871  
12.     1833 László Laura 1 - 0 Major Balázs 1636