A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Hungaropharma DecsII 7.5 - 4.5 PANNONPOWER SE
Tatai HAC 7 - 5 ASE II. Paks
Aquaprofit-NTSK II. 6.5 - 5.5 BEAC
HVSE 6 - 6 Z.Csuti-Hydrocomp SK
HÜSI SC 4.5 - 7.5 Tapolca Rockwool VSE
SE Kisbér-Ászár 5.5 - 6.5 BSC
 
     
 
Hungaropharma DecsII 7.5 - 4.5PANNONPOWER SE
     
 
    Cím Élõ Hungaropharma DecsII   Eredmény   PANNONPOWER SE Élõ Cím
 
1.     2180 Szabó Richárd 0 - 1 Horváth Péter 2452 GM
2.     2218 Jr. Paszler József 0 - 1 Karsa László 2332 IM
3.   WFM 2105 Vince Andrea 0 - 1 Amrein Roland 2202 FM
4.     2076 Kántor Gergely 1 - 0 König Balázs 2168  
5.     2097 Jr. Balázs Imre 0 - 1 Kele Károly 2151  
6.     2051 Szuhai Balázs 1 - 0 Dobó Gyula 1951  
7.     2097 Barbarics Tamás 1 - 0 Csirke István 1808  
8.     2063 Forster Tamás 1 - 0 Horváth Csaba 1811  
9.     1980 Sulyok Benedek 1/2 - 1/2 Kiss Alpár 1688  
10.     1873 Bogár Péter 1 - 0 Tarr Béla (1744)  
11.       Nagybíró László 1 - 0 Sr. Kónya Attila 1763  
12.       Horváth Balázs 1 - 0 Kónya Melinda    
 
     
 
Tatai HAC 7 - 5 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ Tatai HAC   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.   GM 2552 Szabó Gergely 1/2 - 1/2 Lizák Péter 2377 FM
2.   GM 2499 Vajda Levente 1 - 0 Balázs Gábor 2366  
3.   IM 2501 Bokros Albert 1 - 0 Mácsik Tamás 2291 FM
4.   FM 2389 Csiba Dominik 1/2 - 1/2 Antal Tibor Kende 2222  
5.   IM 2317 Szeberényi Ádám 1/2 - 1/2 Dudás Eszter 2215 WFM
6.     2332 Kerek Krisztián 0 - 1 Tóth Gergely 2131  
7.     2304 Kerek Csaba 1 - 0 Berta Tibor 2112  
8.   FM 2301 Jamrich György 1 - 0 Kaczúr Flórián 2035  
9.   WIM 2206 Göczõ Melinda 0 - 1 Fodor Tamás 2022  
10.     2224 Bagi Máté 1 - 0 Szijjártó László 1976  
11.     2133 Horváth Attila 0 - 1 Nagy Lajos 1931  
12.     2125 Vrona Mihail 1/2 - 1/2 Benedeczky Lehel 1861  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 6.5 - 5.5 BEAC
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   BEAC Élõ Cím
 
1.   GM 2523 Mihalcisin Adrian 1/2 - 1/2 Antal Gergely 2526 IM
2.   IM 2425 Gergácz Attila 1 - 0 Torma Róbert 2399 FM
3.   FM 2418 Bodó Norbert 1 - 0 Dencsi Tibor 2353 FM
4.   IM 2380 Krutti Valér 1 - 0 Somlai László 2348  
5.     2300 Kobán Bálint 0 - 1 Szamosközi Gábor 2335 FM
6.   IM 2340 Orsó Miklós 1 - 0 Bednay Dezsõ 2304 FM
7.     2314 Sipos János 1 - 0 Bednay Bence 2266 FM
8.     2134 Ladányi Zsolt 0 - 1 Antók Dániel 2250  
9.     2128 Ragats József 0 - 1 dr. Bali János 2265  
10.     2011 Zsirai Péter 0 - 1 Jr. Ravasz László 2215  
11.     2065 Biskopics Márton 1/2 - 1/2 Ngo Tan Don 2150  
12.     1948 Havanecz Bianka 1/2 - 1/2 Dvornitzky Beatrix 1961  
 
     
 
HVSE 6 - 6 Z.Csuti-Hydrocomp SK
     
 
    Cím Élõ HVSE   Eredmény   Z.Csuti-Hydrocomp SK Élõ Cím
 
1.   FM 2378 Petényi Tamás 0 - 1 Horváth Sándor 2277 FM
2.     2248 Makk Róbert 0 - 1 Boronyák Árpád 2198 FM
3.   FM 2270 Pergel László 1/2 - 1/2 Farkas Zsolt 2195  
4.   FM 2266 Rövid Kálmán 1 - 0 Bárdossi Jenõ 2135  
5.     2153 Németh Dénes 0 - 1 Tér Marcell 2130  
6.     2199 Mihalik Ágoston 1/2 - 1/2 Porubszky Mária 2078 WIM
7.     2050 Hittér Gabriella 1 - 0 Vass Dániel 2041  
8.     2055 Remete Eszter 0 - 1 Nagy Kristóf 1962  
9.     2077 Joó Gábor 1 - 0 Plecskó Zoltán 2084  
10.     2074 Gutmann Alois 1 - 0 Németh Zsolt 1981  
11.     2100 Remete Zsuzsa 1/2 - 1/2 Preisz Balázs 2057  
12.     1773 Grüll Dénes 1/2 - 1/2 Bali Eszter 1973  
 
     
 
HÜSI SC 4.5 - 7.5 Tapolca Rockwool VSE
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   Tapolca Rockwool VSE Élõ Cím
 
1.   IM 2376 Böröcz István 1 - 0 Pásztor Ferenc 2237 FM
2.   FM 2311 Fodor István 1 - 0 Kosztolánczi Gyula 2144 FM
3.     2144 Mintenko Georgij 0 - 1 Jurácsik József 2241  
4.     2286 Zila László 1 - 0 Nagy Zoltán 2255 FM
5.     2203 Jr. Nagy Mihály 0 - 1 Monda László 2149 FM
6.     2138 Simon László 1 - 0 Heiligermann Gábor 2115  
7.     2124 Tegzes László 1/2 - 1/2 Jr. Gadácsi Miklós 2142  
8.     2177 Fehér Tamás 0 - 1 Samu Ferenc 2147  
9.     2129 Valis János 0 - 1 Gyarmati János 2023  
10.     1967 Nagy Áron 0 - 1 Bodó Bence 2030  
11.     1967 Markhot Zsuzsa 0 - 1 dr. Albert János 1938  
12.     1801 Kovács Dániel 0 - 1 Bakos Andrea 1887  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 5.5 - 6.5 BSC
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   WIM 2277 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2399 IM
2.   IM 2425 Mészáros Gyula 1 - 0 Forgács Attila 2237  
3.   FM 2172 Farkas Gyula 0 - 1 Bartha Sándor 2223 FM
4.     2261 Szegi Tamás 1 - 0 Bodnár Zoltán 2195  
5.     2245 Bottyán Péter 1 - 0 Kovács Elõd 2251 FM
6.     2216 Berek Géza 1 - 0 Vargyas Zoltán 2138  
7.     2120 Szinável Zsolt 0 - 1 Novák Attila Róbert 2152  
8.     2153 Huszár Richárd 1 - 0 Hegedûs Gyula 2120  
9.     2025 Dékány Lajos 0 - 1 Palla György 2095  
10.     1891 Farkas Ferenc 0 - 1 Bencsura Barnabás 2039  
11.     (1627) Jakab Norbert 0 - 1 Für Katinka 2019  
12.     1688 Huszár Georgina 0 - 1 Salavecz Gergely 1920