A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
ASE II. Paks 7 - 5 PANNONPOWER SE
Hungaropharma DecsII 3 - 9 BEAC
Tatai HAC 10 - 2 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Tapolca Rockwool VSE
HVSE 5 - 7 BSC
HÜSI SC 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
 
     
 
ASE II. Paks 7 - 5 PANNONPOWER SE
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   PANNONPOWER SE Élõ Cím
 
1.   FM 2377 Lizák Péter 0 - 1 Bánusz Tamás 2550 IM
2.     2366 Balázs Gábor 1/2 - 1/2 Horváth Péter 2452 GM
3.   IM 2330 Molnár Béla 1/2 - 1/2 Karsa László 2332 IM
4.     2222 Antal Tibor Kende 0 - 1 Iván Attila 2268 FM
5.   WFM 2215 Dudás Eszter 1 - 0 Amrein Roland 2202 FM
6.     2131 Tóth Gergely 1 - 0 König Balázs 2168  
7.     2112 Berta Tibor 0 - 1 Kele Károly 2151  
8.     2166 Papp Judit 0 - 1 Dobó Gyula 1951  
9.     2035 Kaczúr Flórián 1 - 0 Kiss Alpár 1688  
10.     2022 Fodor Tamás 1 - 0 Tarr Béla (1744)  
11.     1976 Szijjártó László 1 - 0 Sr. Kónya Attila 1763  
12.     1861 Benedeczky Lehel 1 - 0 Kónya Melinda    
 
     
 
Hungaropharma DecsII 3 - 9 BEAC
     
 
    Cím Élõ Hungaropharma DecsII   Eredmény   BEAC Élõ Cím
 
1.     2235 Straubinger Dániel 0 - 1 Torma Róbert 2399 FM
2.     2180 Szabó Richárd 1/2 - 1/2 Dencsi Tibor 2353 FM
3.     2218 Jr. Paszler József 0 - 1 Somlai László 2348  
4.   WFM 2105 Vince Andrea 0 - 1 Szamosközi Gábor 2335 FM
5.     2097 Jr. Balázs Imre 0 - 1 Bednay Dezsõ 2304 FM
6.     2051 Szuhai Balázs 1/2 - 1/2 Bednay Bence 2266 FM
7.     2097 Barbarics Tamás 1/2 - 1/2 Antók Dániel 2250  
8.     2063 Forster Tamás 0 - 1 dr. Bali János 2265  
9.     2045 Vince Viola 1/2 - 1/2 Jr. Ravasz László 2215  
10.     2053 Jr. Prantner János 1/2 - 1/2 Kormos Ádám 2250  
11.     1980 Sulyok Benedek 0 - 1 Ngo Tan Don 2150  
12.     1873 Bogár Péter 1/2 - 1/2 Dvornitzky Beatrix 1961  
 
     
 
Tatai HAC 10 - 2 Z.Csuti-Hydrocomp SK
     
 
    Cím Élõ Tatai HAC   Eredmény   Z.Csuti-Hydrocomp SK Élõ Cím
 
1.   GM 2499 Vajda Levente 1 - 0 Boronyák Árpád 2198 FM
2.   IM 2501 Bokros Albert 1 - 0 Farkas Zsolt 2195  
3.   IM 2317 Szeberényi Ádám 1 - 0 Gerencsér József 2060 FM
4.     2332 Kerek Krisztián 1/2 - 1/2 Tér Marcell 2130  
5.     2304 Kerek Csaba 1 - 0 Nagy Kristóf 1962  
6.   FM 2301 Jamrich György 0 - 1 Plecskó Zoltán 2084  
7.     2264 Deák Ferenc 1 - 0 Németh Zsolt 1981  
8.   WIM 2206 Göczõ Melinda 1 - 0 Bali Eszter 1973  
9.     2224 Bagi Máté 1 - 0 Vas István 1960  
10.     2133 Horváth Attila 1 - 0 Kókai Miklós 1906  
11.     2125 Vrona Mihail 1 - 0 Korcz Sándor    
12.     (1836) Bokros Csilla 1/2 - 1/2 Petruska Benedek    
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Tapolca Rockwool VSE
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   Tapolca Rockwool VSE Élõ Cím
 
1.   FM 2418 Bodó Norbert 1/2 - 1/2 Istvándi Lajos 2324 IM
2.   IM 2380 Krutti Valér 1 - 0 Pásztor Ferenc 2237 FM
3.     2300 Kobán Bálint 1 - 0 Kosztolánczi Gyula 2144 FM
4.   IM 2340 Orsó Miklós 1/2 - 1/2 Jurácsik József 2241  
5.     2314 Sipos János 1 - 0 Nagy Zoltán 2255 FM
6.     2134 Ladányi Zsolt 0 - 1 Monda László 2149 FM
7.     2128 Ragats József 1/2 - 1/2 Heiligermann Gábor 2115  
8.     2011 Zsirai Péter 1/2 - 1/2 Jr. Gadácsi Miklós 2142  
9.     2065 Biskopics Márton 0 - 1 Samu Ferenc 2147  
10.     2008 Kercsmarics József 0 - 1 Szabó Ádám 2138  
11.     2156 Papp Nándor 1 - 0 Bodó Bence 2030  
12.     1948 Havanecz Bianka 1 - 0 Szabó Dorina 1722  
 
     
 
HVSE 5 - 7 BSC
     
 
    Cím Élõ HVSE   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   FM 2270 Pergel László 0 - 1 Fáncsy Imre 2399 IM
2.   FM 2266 Rövid Kálmán 1 - 0 Tamássy Zoltán 2206  
3.     2227 Takács Gergõ 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2237  
4.     2153 Németh Dénes 1/2 - 1/2 Bartha Sándor 2223 FM
5.     2199 Mihalik Ágoston 1/2 - 1/2 Bodnár Zoltán 2195  
6.     2050 Hittér Gabriella 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2251 FM
7.     2055 Remete Eszter 1 - 0 Vargyas Zoltán 2138  
8.     2077 Joó Gábor 1/2 - 1/2 Novák Attila Róbert 2152  
9.     1989 Varga Melinda 0 - 1 Hegedûs Gyula 2120  
10.     2090 Varga Tibor 0 - 1 Palla György 2095  
11.     1958 Oláh József 1/2 - 1/2 Für Katinka 2019  
12.     1847 Hajós Roland 0 - 1 Salavecz Gergely 1920  
 
     
 
HÜSI SC 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2376 Böröcz István 1 - 0 Borosova Zuzana 2277 WIM
2.   FM 2311 Fodor István 1 - 0 Mészáros Gyula 2425 IM
3.     2286 Zila László 1/2 - 1/2 Farkas Gyula 2172 FM
4.     2203 Jr. Nagy Mihály 1/2 - 1/2 Dr. Erdélyi Tamás 2164 IM
5.     2138 Simon László 0 - 1 Szegi Tamás 2261  
6.     2124 Tegzes László 1/2 - 1/2 Sebestyén Gábor 2231  
7.     2161 Fehér Attila 1 - 0 Sarok Péter 2165  
8.     2037 Kósa Gergely 1/2 - 1/2 Szinável Zsolt 2120  
9.     1999 Szentmihályi Dávid 0 - 1 Huszár Richárd 2153  
10.     2129 Valis János 1 - 0 Somody Róbert 1920  
11.     1967 Nagy Áron 1 - 0 Borbély Máté 1814  
12.     1967 Markhot Zsuzsa 1 - 0 Huszár Georgina 1688