A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
BEAC 6 - 6 PANNONPOWER SE
ASE II. Paks 6.5 - 5.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
Hungaropharma DecsII 7 - 5 Tapolca Rockwool VSE
Tatai HAC 9 - 3 BSC
Aquaprofit-NTSK II. 5 - 7 SE Kisbér-Ászár
HVSE 7 - 5 HÜSI SC
 
     
 
BEAC 6 - 6 PANNONPOWER SE
     
 
    Cím Élõ BEAC   Eredmény   PANNONPOWER SE Élõ Cím
 
1.   FM 2399 Torma Róbert 0 - 1 Bánusz Tamás 2550 IM
2.   FM 2353 Dencsi Tibor 1/2 - 1/2 Horváth Péter 2452 GM
3.     2348 Somlai László 0 - 1 Karsa László 2332 IM
4.   FM 2335 Szamosközi Gábor 1 - 0 Kalisky Vladimír 2273  
5.   FM 2304 Bednay Dezsõ 1/2 - 1/2 Iván Attila 2268 FM
6.   FM 2266 Bednay Bence 1/2 - 1/2 Cibulka Vladimír 2252 FM
7.     2250 Antók Dániel 1 - 0 Bene Zoltán 2231  
8.     2265 dr. Bali János 1 - 0 Fabian Jaroslav 2202  
9.     2215 Jr. Ravasz László 0 - 1 Siroky Ján 2188  
10.     2150 Ngo Tan Don 1/2 - 1/2 Wolosz János 1954  
11.   WFM 2033 Antal Ágnes 1 - 0 Kalmár Lilla 1907  
12.     1879 Grimm Dániel 0 - 1 Kiss Alpár 1688  
 
     
 
ASE II. Paks 6.5 - 5.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   Z.Csuti-Hydrocomp SK Élõ Cím
 
1.   FM 2377 Lizák Péter 1/2 - 1/2 Dobos József 2274 IM
2.     2366 Balázs Gábor 1 - 0 Boronyák Árpád 2198 FM
3.   IM 2330 Molnár Béla 1 - 0 Farkas Zsolt 2195  
4.   FM 2291 Mácsik Tamás 0 - 1 Tér Marcell 2130  
5.     2222 Antal Tibor Kende 0 - 1 Németh András 2069  
6.   WFM 2215 Dudás Eszter + - – Porubszky Mária 2078 WIM
7.     2131 Tóth Gergely 1/2 - 1/2 Vass Dániel 2041  
8.     2112 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Nagy Kristóf 1962  
9.     2166 Papp Judit 1/2 - 1/2 Süket Ferenc 2022  
10.     2035 Kaczúr Flórián 1/2 - 1/2 Németh Zsolt 1981  
11.     1931 Nagy Lajos 0 - 1 Bali Eszter 1973  
12.     1861 Benedeczky Lehel 1 - 0 Korcz Sándor    
 
     
 
Hungaropharma DecsII 7 - 5 Tapolca Rockwool VSE
     
 
    Cím Élõ Hungaropharma DecsII   Eredmény   Tapolca Rockwool VSE Élõ Cím
 
1.     2235 Straubinger Dániel 1 - 0 Pásztor Ferenc 2237 FM
2.   WFM 2200 Tóth Sarolta 1 - 0 Kosztolánczi Gyula 2144 FM
3.     2178 Jr. Kiss Lajos 1/2 - 1/2 Jurácsik József 2241  
4.     2180 Szabó Richárd 1 - 0 Nagy Zoltán 2255 FM
5.   WFM 2105 Vince Andrea 1 - 0 Monda László 2149 FM
6.     2076 Kántor Gergely 1/2 - 1/2 Heiligermann Gábor 2115  
7.     2097 Jr. Balázs Imre 0 - 1 Samu Ferenc 2147  
8.     2051 Szuhai Balázs 1/2 - 1/2 Szabó Ádám 2138  
9.     2063 Forster Tamás 0 - 1 Gyarmati János 2023  
10.     1980 Sulyok Benedek 1/2 - 1/2 Bodó Bence 2030  
11.     1873 Bogár Péter 1/2 - 1/2 dr. Albert János 1938  
12.     1797 Kaszás Kristóf 1/2 - 1/2 Bakos Andrea 1887  
 
     
 
Tatai HAC 9 - 3 BSC
     
 
    Cím Élõ Tatai HAC   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   GM 2499 Vajda Levente 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2399 IM
2.   IM 2501 Bokros Albert 1 - 0 Tamássy Zoltán 2206  
3.   IM 2317 Szeberényi Ádám 1/2 - 1/2 Binder Tamás 2298 FM
4.     2332 Kerek Krisztián 0 - 1 Forgács Attila 2237  
5.     2304 Kerek Csaba 1 - 0 Bartha Sándor 2223 FM
6.   FM 2301 Jamrich György 1 - 0 Bodnár Zoltán 2195  
7.     2264 Deák Ferenc 1 - 0 Kovács Elõd 2251 FM
8.     2224 Bagi Máté 1/2 - 1/2 Vargyas Zoltán 2138  
9.     2200 Szitás Gábor 1 - 0 Novák Attila Róbert 2152  
10.     2163 Dombai István 1 - 0 Palla György 2095  
11.     2133 Horváth Attila 1 - 0 Für Katinka 2019  
12.     (1836) Bokros Csilla 1/2 - 1/2 Rót Norbert 1825  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 5 - 7 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2425 Gergácz Attila 0 - 1 Borosova Zuzana 2277 WIM
2.   FM 2418 Bodó Norbert 1/2 - 1/2 Mészáros Gyula 2425 IM
3.   IM 2380 Krutti Valér 1 - 0 Farkas Gyula 2172 FM
4.   IM 2340 Orsó Miklós 1 - 0 Szegi Tamás 2261  
5.     2314 Sipos János 0 - 1 Bottyán Péter 2245  
6.     2134 Ladányi Zsolt 0 - 1 Sebestyén Gábor 2231  
7.     2128 Ragats József 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2165  
8.     2011 Zsirai Péter 1 - 0 Brayer János 2096  
9.     2065 Biskopics Márton 0 - 1 Szinável Zsolt 2120  
10.     2008 Kercsmarics József 0 - 1 Huszár Richárd 2153  
11.     2156 Papp Nándor 1 - 0 Borbély Máté 1814  
12.     1795 Domsa Valéria 0 - 1 Huszár Georgina 1688  
 
     
 
HVSE 7 - 5 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ HVSE   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.   FM 2378 Petényi Tamás 1/2 - 1/2 Böröcz István 2376 IM
2.   FM 2298 Ruck Tamás 1/2 - 1/2 Fodor István 2311 FM
3.     2248 Makk Róbert 1 - 0 Jr. Nagy Mihály 2203  
4.   FM 2270 Pergel László 1 - 0 Simon László 2138  
5.   FM 2266 Rövid Kálmán 1 - 0 Timkó Melinda 2037  
6.     2227 Takács Gergõ 1/2 - 1/2 Fehér Attila 2161  
7.     2153 Németh Dénes 1/2 - 1/2 Lukács Dániel 2013  
8.     2050 Hittér Gabriella 1 - 0 Kósa Gergely 2037  
9.     2055 Remete Eszter 1/2 - 1/2 Szentmihályi Dávid 1999  
10.     1989 Varga Melinda 1/2 - 1/2 Valis János 2129  
11.     1943 Babos Zsolt 0 - 1 Nagy Áron 1967  
12.     1773 Grüll Dénes 0 - 1 Kovács Dániel 1801