A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
PANNONPOWER SE 4.5 - 7.5 Aquaprofit-NTSK II.
HVSE 5 - 7 Tatai HAC
HÜSI SC 4 - 8 Hungaropharma DecsII
SE Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 ASE II. Paks
BSC 3.5 - 8.5 BEAC
Tapolca Rockwool VSE 3.5 - 8.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
 
     
 
PANNONPOWER SE 4.5 - 7.5 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ PANNONPOWER SE   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   IM 2550 Bánusz Tamás 0 - 1 Faragó Iván 2420 GM
2.   GM 2452 Horváth Péter 1 - 0 Gergácz Attila 2425 IM
3.   IM 2332 Karsa László 1 - 0 Bodó Norbert 2418 FM
4.   FM 2268 Iván Attila 1 - 0 Krutti Valér 2380 IM
5.     2231 Bene Zoltán 0 - 1 Kobán Bálint 2300  
6.   FM 2202 Amrein Roland 0 - 1 Orsó Miklós 2340 IM
7.     2168 König Balázs 0 - 1 Sipos János 2314  
8.     2125 Drinoczi Péter 0 - 1 Ladányi Zsolt 2134  
9.     2094 Németh Miklós 0 - 1 Zsirai Péter 2011  
10.     1951 Dobó Gyula 0 - 1 Kercsmarics József 2008  
11.     1907 Kalmár Lilla 1/2 - 1/2 Papp Nándor 2156  
12.     1688 Kiss Alpár 1 - 0 Havanecz Bianka 1948  
 
     
 
HVSE 5 - 7 Tatai HAC
     
 
    Cím Élõ HVSE   Eredmény   Tatai HAC Élõ Cím
 
1.   IM 2356 Kiss Attila 0 - 1 Vajda Levente 2499 GM
2.   IM 2401 Mészáros Michal 1/2 - 1/2 Bokros Albert 2501 IM
3.   IM 2395 Rachela Milan 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2317 IM
4.   FM 2378 Petényi Tamás 1/2 - 1/2 Kerek Krisztián 2332  
5.     2372 Nagy Gábor 0 - 1 Kerek Csaba 2304  
6.   WGM 2287 Lakos Nikoletta 1/2 - 1/2 Jamrich György 2301 FM
7.   FM 2266 Rövid Kálmán 1/2 - 1/2 Deák Ferenc 2264  
8.     2227 Takács Gergõ 1/2 - 1/2 Göczõ Melinda 2206 WIM
9.     2050 Hittér Gabriella 0 - 1 Bagi Máté 2224  
10.     2077 Joó Gábor 1/2 - 1/2 Dombai István 2163  
11.     1989 Varga Melinda 1 - 0 Horváth Attila 2133  
12.     2090 Varga Tibor 1/2 - 1/2 Vrona Mihail 2125  
 
     
 
HÜSI SC 4 - 8 Hungaropharma DecsII
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   Hungaropharma DecsII Élõ Cím
 
1.   IM 2376 Böröcz István 1/2 - 1/2 Veszprémi András 2270  
2.   FM 2311 Fodor István 1/2 - 1/2 Papp Tamás 2316 FM
3.     2286 Zila László 1/2 - 1/2 Eltigani Omár 2246  
4.     2203 Jr. Nagy Mihály 0 - 1 Sebestyén Balázs 2227 FM
5.     2138 Simon László 0 - 1 Straubinger Dániel 2235  
6.     2177 Fehér Tamás 1/2 - 1/2 Tóth Sarolta 2200 WFM
7.     2161 Fehér Attila 1/2 - 1/2 Jr. Kiss Lajos 2178  
8.     2013 Lukács Dániel 0 - 1 Szabó Richárd 2180  
9.     1999 Szentmihályi Dávid 0 - 1 Jr. Paszler József 2218  
10.     2129 Valis János 1/2 - 1/2 Kántor Gergely 2076  
11.     1967 Nagy Áron 1/2 - 1/2 Jr. Balázs Imre 2097  
12.     1967 Markhot Zsuzsa 1/2 - 1/2 Szuhai Balázs 2051  
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 7.5 - 4.5 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.   GM 2494 Cvek Robert 1/2 - 1/2 Lizák Péter 2377 FM
2.   WIM 2277 Borosova Zuzana 1 - 0 Szabó Bence 2375  
3.   IM 2425 Mészáros Gyula 0 - 1 Balázs Gábor 2366  
4.   FM 2172 Farkas Gyula 1 - 0 Molnár Béla 2330 IM
5.     2261 Szegi Tamás 1/2 - 1/2 Antal Tibor Kende 2222  
6.     2245 Bottyán Péter 1 - 0 Dudás Eszter 2215 WFM
7.     2231 Sebestyén Gábor 1 - 0 Tóth Gergely 2131  
8.     2216 Berek Géza 1 - 0 Berta Tibor 2112  
9.     2165 Sarok Péter 0 - 1 Kaczúr Flórián 2035  
10.     2153 Huszár Richárd 1 - 0 Jr. Reményi Lajos 2068  
11.     1814 Borbély Máté 0 - 1 Fodor Tamás 2022  
12.     1688 Huszár Georgina 1/2 - 1/2 Nagy Lajos 1931  
 
     
 
BSC 3.5 - 8.5 BEAC
     
 
    Cím Élõ BSC   Eredmény   BEAC Élõ Cím
 
1.   IM 2399 Fáncsy Imre 0 - 1 Antal Gergely 2526 IM
2.     2206 Tamássy Zoltán 0 - 1 Torma Róbert 2399 FM
3.     2237 Forgács Attila 1 - 0 Dencsi Tibor 2353 FM
4.   FM 2223 Bartha Sándor 0 - 1 Somlai László 2348  
5.     2195 Bodnár Zoltán 0 - 1 Szamosközi Gábor 2335 FM
6.   FM 2251 Kovács Elõd 1 - 0 Bednay Dezsõ 2304 FM
7.   FM 2291 Sulyok Sándor 0 - 1 Bednay Bence 2266 FM
8.     2138 Vargyas Zoltán 1 - 0 Antók Dániel 2250  
9.     2152 Novák Attila Róbert 0 - 1 dr. Bali János 2265  
10.     2095 Palla György 0 - 1 Ngo Tan Don 2150  
11.     1825 Rót Norbert 0 - 1 Antal Ágnes 2033 WFM
12.     (1898) Kaukál Terézia 1/2 - 1/2 Grimm Dániel 1879  
 
     
 
Tapolca Rockwool VSE 3.5 - 8.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
     
 
    Cím Élõ Tapolca Rockwool VSE   Eredmény   Z.Csuti-Hydrocomp SK Élõ Cím
 
1.   IM 2324 Istvándi Lajos 0 - 1 Horváth Gyula 2356 IM
2.   FM 2237 Pásztor Ferenc 0 - 1 Csiszár Zoltán 2276 FM
3.   FM 2144 Kosztolánczi Gyula 0 - 1 Dobos József 2274 IM
4.     2241 Jurácsik József 1/2 - 1/2 Horváth Sándor 2277 FM
5.   FM 2255 Nagy Zoltán 1/2 - 1/2 Boronyák Árpád 2198 FM
6.   FM 2149 Monda László 0 - 1 Horváthné Forgó Éva 2180 WIM
7.     2115 Heiligermann Gábor 1/2 - 1/2 Farkas Zsolt 2195  
8.     2142 Jr. Gadácsi Miklós 0 - 1 Bubits Bence 2072  
9.     2138 Szabó Ádám 0 - 1 Németh András 2069  
10.     2030 Bodó Bence 1 - 0 Plecskó Zoltán 2084  
11.     1938 dr. Albert János 1/2 - 1/2 Németh Zsolt 1981  
12.     1887 Bakos Andrea 1/2 - 1/2 Bali Eszter 1973