A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Tatai HAC 6 - 6 PANNONPOWER SE
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Hungaropharma DecsII
HVSE 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
HÜSI SC 1.5 - 10.5 BEAC
SE Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
BSC 8 - 4 Tapolca Rockwool VSE
 
     
 
Tatai HAC 6 - 6 PANNONPOWER SE
     
 
    Cím Élõ Tatai HAC   Eredmény   PANNONPOWER SE Élõ Cím
 
1.   GM 2552 Szabó Gergely 1/2 - 1/2 Ribli Zoltán 2555 GM
2.   GM 2499 Vajda Levente 1/2 - 1/2 Bánusz Tamás 2550 IM
3.   IM 2501 Bokros Albert 1/2 - 1/2 Horváth Péter 2452 GM
4.   IM 2317 Szeberényi Ádám 1/2 - 1/2 Karsa László 2332 IM
5.     2332 Kerek Krisztián 1 - 0 Iván Attila 2268 FM
6.     2304 Kerek Csaba 0 - 1 Amrein Roland 2202 FM
7.   FM 2301 Jamrich György 1/2 - 1/2 König Balázs 2168  
8.   WIM 2206 Göczõ Melinda 0 - 1 Kele Károly 2151  
9.     2224 Bagi Máté + - – Németh Miklós 2094  
10.     2133 Horváth Attila 1/2 - 1/2 Dobó Gyula 1951  
11.     2125 Vrona Mihail 1/2 - 1/2 Gere Orsolya 1858  
12.     (1836) Bokros Csilla 1/2 - 1/2 Kiss Alpár 1688  
 
     
 
Aquaprofit-NTSK II. 7 - 5 Hungaropharma DecsII
     
 
    Cím Élõ Aquaprofit-NTSK II.   Eredmény   Hungaropharma DecsII Élõ Cím
 
1.   IM 2425 Gergácz Attila 1 - 0 Straubinger Dániel 2235  
2.   FM 2418 Bodó Norbert 1 - 0 Jr. Kiss Lajos 2178  
3.   IM 2380 Krutti Valér 1/2 - 1/2 Szabó Richárd 2180  
4.   IM 2340 Orsó Miklós 1 - 0 Vince Andrea 2105 WFM
5.     2314 Sipos János 0 - 1 Kántor Gergely 2076  
6.     2134 Ladányi Zsolt 0 - 1 Jr. Balázs Imre 2097  
7.     2011 Zsirai Péter 1 - 0 Szuhai Balázs 2051  
8.     2065 Biskopics Márton 1/2 - 1/2 Dr. Papp Zsolt 2091  
9.     2156 Papp Nándor 0 - 1 Sulyok Benedek 1980  
10.     1948 Havanecz Bianka 1 - 0 Bogár Péter 1873  
11.     1810 Hajas Tamás 1 - 0 Nagybíró László    
12.       Felde Bence 0 - 1 Horváth Balázs    
 
     
 
HVSE 6.5 - 5.5 ASE II. Paks
     
 
    Cím Élõ HVSE   Eredmény   ASE II. Paks Élõ Cím
 
1.   IM 2401 Mészáros Michal 1/2 - 1/2 Lizák Péter 2377 FM
2.     2225 Farkas Gábor 1/2 - 1/2 Balázs Gábor 2366  
3.     2248 Makk Róbert 1 - 0 Molnár Béla 2330 IM
4.   FM 2270 Pergel László 1/2 - 1/2 Mácsik Tamás 2291 FM
5.   FM 2266 Rövid Kálmán 0 - 1 Dudás Eszter 2215 WFM
6.     2227 Takács Gergõ 1 - 0 Tóth Gergely 2131  
7.     2050 Hittér Gabriella 1/2 - 1/2 Berta Tibor 2112  
8.     2055 Remete Eszter 0 - 1 Kaczúr Flórián 2035  
9.     2077 Joó Gábor 1/2 - 1/2 Szijjártó László 1976  
10.     1989 Varga Melinda 0 - 1 Dankházi András 2077  
11.     2054 Balogh Máté 1 - 0 Nagy Lajos 1931  
12.     1943 Babos Zsolt 1 - 0 Benedeczky Lehel 1861  
 
     
 
HÜSI SC 1.5 - 10.5 BEAC
     
 
    Cím Élõ HÜSI SC   Eredmény   BEAC Élõ Cím
 
1.   IM 2376 Böröcz István 1/2 - 1/2 Antal Gergely 2526 IM
2.   IM 2346 Portisch Ferenc 0 - 1 Torma Róbert 2399 FM
3.   FM 2311 Fodor István 1/2 - 1/2 Dencsi Tibor 2353 FM
4.     2286 Zila László 0 - 1 Somlai László 2348  
5.     2203 Jr. Nagy Mihály 0 - 1 Szamosközi Gábor 2335 FM
6.     2138 Simon László 0 - 1 Bednay Dezsõ 2304 FM
7.     2124 Tegzes László 0 - 1 Bednay Bence 2266 FM
8.     2177 Fehér Tamás 1/2 - 1/2 Antók Dániel 2250  
9.     2013 Lukács Dániel 0 - 1 dr. Bali János 2265  
10.     2129 Valis János 0 - 1 Jr. Ravasz László 2215  
11.     1967 Markhot Zsuzsa 0 - 1 Ngo Tan Don 2150  
12.     1652 Tardos Jakab 0 - 1 Antal Ágnes 2033 WFM
 
     
 
SE Kisbér-Ászár 6.5 - 5.5 Z.Csuti-Hydrocomp SK
     
 
    Cím Élõ SE Kisbér-Ászár   Eredmény   Z.Csuti-Hydrocomp SK Élõ Cím
 
1.   WIM 2277 Borosova Zuzana 1/2 - 1/2 Horváth Sándor 2277 FM
2.   IM 2425 Mészáros Gyula 1 - 0 Farkas Zsolt 2195  
3.   FM 2172 Farkas Gyula 1/2 - 1/2 Bárdossi Jenõ 2135  
4.   IM 2164 Dr. Erdélyi Tamás 1 - 0 Gerencsér József 2060 FM
5.     2245 Bottyán Péter 1 - 0 Porubszky Mária 2078 WIM
6.     2231 Sebestyén Gábor 1/2 - 1/2 Nagy Kristóf 1962  
7.     2216 Berek Géza 1 - 0 Soós Lajos 2001  
8.     2165 Sarok Péter 1/2 - 1/2 Plecskó Zoltán 2084  
9.     2120 Szinável Zsolt 1/2 - 1/2 Németh Zsolt 1981  
10.     1920 Somody Róbert 0 - 1 Vas István 1960  
11.     1814 Borbély Máté 0 - 1 Kókai Miklós 1906  
12.     1688 Huszár Georgina 0 - 1 Korcz Sándor    
 
     
 
BSC 8 - 4 Tapolca Rockwool VSE
     
 
    Cím Élõ BSC   Eredmény   Tapolca Rockwool VSE Élõ Cím
 
1.   IM 2399 Fáncsy Imre 1 - 0 Bálint András 2304 FM
2.     2237 Forgács Attila 1 - 0 Pásztor Ferenc 2237 FM
3.   FM 2223 Bartha Sándor 1/2 - 1/2 Kosztolánczi Gyula 2144 FM
4.     2195 Bodnár Zoltán 1/2 - 1/2 Jurácsik József 2241  
5.   FM 2251 Kovács Elõd 1 - 0 Nagy Zoltán 2255 FM
6.   FM 2291 Sulyok Sándor 1/2 - 1/2 Monda László 2149 FM
7.     2138 Vargyas Zoltán 0 - 1 Heiligermann Gábor 2115  
8.     2152 Novák Attila Róbert 1 - 0 Jr. Gadácsi Miklós 2142  
9.     2120 Hegedûs Gyula 0 - 1 Samu Ferenc 2147  
10.     2039 Bencsura Barnabás 1/2 - 1/2 Bodó Bence 2030  
11.     2019 Für Katinka 1 - 0 dr. Albert János 1938  
12.     1825 Rót Norbert 1 - 0 Bakos Andrea 1887