A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
PANNONPOWER SE 7.5 - 4.5 BSC
Tapolca Rockwool VSE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
Z.Csuti-Hydrocomp SK 7 - 5 HÜSI SC
BEAC 6.5 - 5.5 HVSE
ASE II. Paks 6 - 6 Aquaprofit-NTSK II.
Hungaropharma DecsII 3.5 - 8.5 Tatai HAC
 
     
 
PANNONPOWER SE 7.5 - 4.5 BSC
     
 
    Cím Élõ PANNONPOWER SE   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   GM 2555 Ribli Zoltán 1 - 0 Fáncsy Imre 2399 IM
2.   IM 2550 Bánusz Tamás 1 - 0 Forgács Attila 2237  
3.   GM 2452 Horváth Péter 1/2 - 1/2 Bartha Sándor 2223 FM
4.   IM 2332 Karsa László 1 - 0 Bodnár Zoltán 2195  
5.   FM 2268 Iván Attila 1/2 - 1/2 Kovács Elõd 2251 FM
6.     2231 Bene Zoltán 0 - 1 Vargyas Zoltán 2138  
7.   FM 2202 Amrein Roland 1 - 0 Novák Attila Róbert 2152  
8.     2168 König Balázs 1 - 0 Hegedûs Gyula 2120  
9.     2151 Kele Károly 1/2 - 1/2 Palla György 2095  
10.     2094 Németh Miklós 1 - 0 Antal József 2017  
11.     1522 Lovász Marcell 0 - 1 Für Katinka 2019  
12.       Kónya Helga 0 - 1 Salavecz Gergely 1920  
 
     
 
Tapolca Rockwool VSE 8 - 4 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ Tapolca Rockwool VSE   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   FM 2237 Pásztor Ferenc 1 - 0 Borosova Zuzana 2277 WIM
2.   FM 2144 Kosztolánczi Gyula 0 - 1 Mészáros Gyula 2425 IM
3.     2241 Jurácsik József 1 - 0 Farkas Gyula 2172 FM
4.   FM 2255 Nagy Zoltán 1 - 0 Bottyán Péter 2245  
5.   FM 2149 Monda László 0 - 1 Sebestyén Gábor 2231  
6.     2115 Heiligermann Gábor 1 - 0 Berek Géza 2216  
7.     2142 Jr. Gadácsi Miklós 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2165  
8.     2147 Samu Ferenc 1 - 0 Brayer János 2096  
9.     2023 Gyarmati János 0 - 1 Szinável Zsolt 2120  
10.     2030 Bodó Bence 1 - 0 Bánszegi Attila 2023  
11.     1938 dr. Albert János 1 - 0 Jakab Norbert (1627)  
12.     1959 Jáchym Dorina 1/2 - 1/2 Huszár Georgina 1688  
 
     
 
Z.Csuti-Hydrocomp SK 7 - 5 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ Z.Csuti-Hydrocomp SK   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.   FM 2198 Boronyák Árpád 0 - 1 Böröcz István 2376 IM
2.     2195 Farkas Zsolt 0 - 1 Fodor István 2311 FM
3.     2130 Tér Marcell 1 - 0 Zila László 2286  
4.     2072 Bubits Bence 1 - 0 Jr. Nagy Mihály 2203  
5.   WIM 2078 Porubszky Mária 1/2 - 1/2 Simon László 2138  
6.     1962 Nagy Kristóf 1 - 0 Tegzes László 2124  
7.     2022 Süket Ferenc 0 - 1 Lukács Dániel 2013  
8.     2001 Soós Lajos 1 - 0 Kósa Gergely 2037  
9.     2084 Plecskó Zoltán 1/2 - 1/2 Valis János 2129  
10.     1981 Németh Zsolt 1 - 0 Nagy Áron 1967  
11.     1973 Bali Eszter 1 - 0 Markhot Zsuzsa 1967  
12.     1656 Kocsis Endre Kende 0 - 1 Tardos Jakab 1652  
 
     
 
BEAC 6.5 - 5.5 HVSE
     
 
    Cím Élõ BEAC   Eredmény   HVSE Élõ Cím
 
1.   IM 2526 Antal Gergely 1/2 - 1/2 Mészáros Michal 2401 IM
2.   FM 2399 Torma Róbert 1/2 - 1/2 Makk Róbert 2248  
3.   FM 2353 Dencsi Tibor 1/2 - 1/2 Pergel László 2270 FM
4.     2348 Somlai László 1/2 - 1/2 Rövid Kálmán 2266 FM
5.   FM 2335 Szamosközi Gábor 1 - 0 Takács Gergõ 2227  
6.   FM 2304 Bednay Dezsõ 0 - 1 Németh Dénes 2153  
7.   FM 2266 Bednay Bence 1/2 - 1/2 Mihalik Ágoston 2199  
8.     2265 dr. Bali János 1 - 0 Remete Eszter 2055  
9.     2215 Jr. Ravasz László 1/2 - 1/2 Joó Gábor 2077  
10.     2150 Ngo Tan Don 1/2 - 1/2 Varga Tibor 2090  
11.     1879 Grimm Dániel 1 - 0 Balogh Máté 2054  
12.     1743 Simon Zsófia 0 - 1 Kalmár Miksa 1877  
 
     
 
ASE II. Paks 6 - 6 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   FM 2377 Lizák Péter 1 - 0 Gergácz Attila 2425 IM
2.     2366 Balázs Gábor 0 - 1 Bodó Norbert 2418 FM
3.   IM 2330 Molnár Béla 1/2 - 1/2 Krutti Valér 2380 IM
4.   WFM 2215 Dudás Eszter 0 - 1 Orsó Miklós 2340 IM
5.     2131 Tóth Gergely 1 - 0 Sipos János 2314  
6.     2112 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Ladányi Zsolt 2134  
7.     2166 Papp Judit 1 - 0 Zsirai Péter 2011  
8.     2139 Gosztola István 1/2 - 1/2 Biskopics Márton 2065  
9.     2035 Kaczúr Flórián 1/2 - 1/2 Papp Nándor 2156  
10.     2022 Fodor Tamás 0 - 1 Havanecz Bianka 1948  
11.     1931 Nagy Lajos 0 - 1 Hajas Tamás 1810  
12.     1861 Benedeczky Lehel 1 - 0 Zsirai András 1718  
 
     
 
Hungaropharma DecsII 3.5 - 8.5 Tatai HAC
     
 
    Cím Élõ Hungaropharma DecsII   Eredmény   Tatai HAC Élõ Cím
 
1.     2235 Straubinger Dániel 0 - 1 Vajda Levente 2499 GM
2.     2180 Szabó Richárd 1/2 - 1/2 Bokros Albert 2501 IM
3.     2218 Jr. Paszler József 1/2 - 1/2 Szeberényi Ádám 2317 IM
4.   WFM 2105 Vince Andrea 1/2 - 1/2 Kerek Krisztián 2332  
5.     2097 Jr. Balázs Imre 0 - 1 Jamrich György 2301 FM
6.     2051 Szuhai Balázs 0 - 1 Deák Ferenc 2264  
7.     2097 Barbarics Tamás 0 - 1 Göczõ Melinda 2206 WIM
8.     2053 Jr. Prantner János 0 - 1 Bagi Máté 2224  
9.     1980 Sulyok Benedek 1 - 0 Juhász László 2144  
10.     1797 Kaszás Kristóf 0 - 1 Horváth Attila 2133  
11.       Nagybíró László 0 - 1 Vrona Mihail 2125  
12.       Horváth Balázs 1 - 0 Bokros Csilla (1836)