A forduló csapatmérkõzései
     
 
Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
 
Tapolca Rockwool VSE 5.5 - 6.5 PANNONPOWER SE
Z.Csuti-Hydrocomp SK 5.5 - 6.5 BSC
BEAC 7.5 - 4.5 SE Kisbér-Ászár
ASE II. Paks 9.5 - 2.5 HÜSI SC
Hungaropharma DecsII 5.5 - 6.5 HVSE
Tatai HAC 8 - 4 Aquaprofit-NTSK II.
 
     
 
Tapolca Rockwool VSE 5.5 - 6.5PANNONPOWER SE
     
 
    Cím Élõ Tapolca Rockwool VSE   Eredmény   PANNONPOWER SE Élõ Cím
 
1.   IM 2324 Istvándi Lajos 0 - 1 Bánusz Tamás 2550 IM
2.   FM 2237 Pásztor Ferenc 0 - 1 Horváth Péter 2452 GM
3.   FM 2144 Kosztolánczi Gyula 0 - 1 Karsa László 2332 IM
4.     2241 Jurácsik József 1/2 - 1/2 Kalisky Vladimír 2273  
5.   FM 2255 Nagy Zoltán 1/2 - 1/2 Iván Attila 2268 FM
6.   FM 2149 Monda László 0 - 1 Cibulka Vladimír 2252 FM
7.     2115 Heiligermann Gábor 0 - 1 Bene Zoltán 2231  
8.     2142 Jr. Gadácsi Miklós 1 - 0 Amrein Roland 2202 FM
9.     2138 Szabó Ádám 1/2 - 1/2 Fabian Jaroslav 2202  
10.     2030 Bodó Bence 1 - 0 Siroky Ján 2188  
11.     1970 Hlavács Krisztián 1 - 0 Kalmár Lilla 1907  
12.     1887 Bakos Andrea 1 - 0 Kiss Alpár 1688  
 
     
 
Z.Csuti-Hydrocomp SK 5.5 - 6.5 BSC
     
 
    Cím Élõ Z.Csuti-Hydrocomp SK   Eredmény   BSC Élõ Cím
 
1.   FM 2276 Csiszár Zoltán 1/2 - 1/2 Fáncsy Imre 2399 IM
2.   IM 2274 Dobos József 1/2 - 1/2 Tamássy Zoltán 2206  
3.   FM 2277 Horváth Sándor 1/2 - 1/2 Binder Tamás 2298 FM
4.   FM 2198 Boronyák Árpád 1/2 - 1/2 Forgács Attila 2237  
5.   WIM 2180 Horváthné Forgó Éva 1/2 - 1/2 Bartha Sándor 2223 FM
6.     2195 Farkas Zsolt 1 - 0 Bodnár Zoltán 2195  
7.     2130 Tér Marcell 0 - 1 Kovács Elõd 2251 FM
8.     2072 Bubits Bence 1/2 - 1/2 Vargyas Zoltán 2138  
9.     2069 Németh András 0 - 1 Novák Attila Róbert 2152  
10.     2041 Vass Dániel 0 - 1 Hegedûs Gyula 2120  
11.     2084 Plecskó Zoltán 1/2 - 1/2 Für Katinka 2019  
12.     1981 Németh Zsolt 1 - 0 Salavecz Gergely 1920  
 
     
 
BEAC 7.5 - 4.5 SE Kisbér-Ászár
     
 
    Cím Élõ BEAC   Eredmény   SE Kisbér-Ászár Élõ Cím
 
1.   IM 2526 Antal Gergely 0 - 1 Mészáros Gyula 2425 IM
2.   FM 2399 Torma Róbert 1 - 0 Farkas Gyula 2172 FM
3.   FM 2353 Dencsi Tibor 1/2 - 1/2 Dr. Erdélyi Tamás 2164 IM
4.     2348 Somlai László 1 - 0 Szegi Tamás 2261  
5.   FM 2335 Szamosközi Gábor 1/2 - 1/2 Bottyán Péter 2245  
6.   FM 2304 Bednay Dezsõ 0 - 1 Sebestyén Gábor 2231  
7.   FM 2266 Bednay Bence 1 - 0 Berek Géza 2216  
8.     2250 Antók Dániel 1/2 - 1/2 Sarok Péter 2165  
9.     2265 dr. Bali János 1/2 - 1/2 Pallag Gergely 2038  
10.     2215 Jr. Ravasz László 1 - 0 Huszár Richárd 2153  
11.     2150 Ngo Tan Don 1 - 0 Borbély Máté 1814  
12.     1888 Bartha Ágnes 1/2 - 1/2 Huszár Georgina 1688  
 
     
 
ASE II. Paks 9.5 - 2.5 HÜSI SC
     
 
    Cím Élõ ASE II. Paks   Eredmény   HÜSI SC Élõ Cím
 
1.   FM 2377 Lizák Péter 1 - 0 Böröcz István 2376 IM
2.     2375 Szabó Bence 1 - 0 Fodor István 2311 FM
3.     2366 Balázs Gábor 1 - 0 Zila László 2286  
4.   IM 2330 Molnár Béla 1 - 0 Jr. Nagy Mihály 2203  
5.   FM 2291 Mácsik Tamás 1/2 - 1/2 Simon László 2138  
6.   WIM 2225 Tóth Lili 1 - 0 Bíró László 2031  
7.     2222 Antal Tibor Kende 1 - 0 Timkó Melinda 2037  
8.   WFM 2215 Dudás Eszter 1 - 0 Tegzes László 2124  
9.     2131 Tóth Gergely 1 - 0 Fehér Attila 2161  
10.     2112 Berta Tibor 1/2 - 1/2 Lukács Dániel 2013  
11.     2035 Kaczúr Flórián 1/2 - 1/2 Szentmihályi Dávid 1999  
12.     2085 Simon Zsuzsanna 0 - 1 Valis János 2129  
 
     
 
Hungaropharma DecsII 5.5 - 6.5 HVSE
     
 
    Cím Élõ Hungaropharma DecsII   Eredmény   HVSE Élõ Cím
 
1.     2270 Veszprémi András 0 - 1 Kiss Attila 2356 IM
2.   FM 2316 Papp Tamás 0 - 1 Petényi Tamás 2378 FM
3.     2246 Eltigani Omár 1 - 0 Csonka Attila István 2378 FM
4.     2235 Straubinger Dániel 1/2 - 1/2 Nagy Gábor 2372  
5.   WFM 2200 Tóth Sarolta 0 - 1 Makk Róbert 2248  
6.     2178 Jr. Kiss Lajos 1/2 - 1/2 Pergel László 2270 FM
7.     2180 Szabó Richárd 1/2 - 1/2 Rövid Kálmán 2266 FM
8.     2218 Jr. Paszler József 0 - 1 Takács Gergõ 2227  
9.   WFM 2105 Vince Andrea 1/2 - 1/2 Mihalik Ágoston 2199  
10.     2097 Jr. Balázs Imre 1 - 0 Hittér Gabriella 2050  
11.     2051 Szuhai Balázs 1/2 - 1/2 Remete Eszter 2055  
12.     1980 Sulyok Benedek 1 - 0 Varga Melinda 1989  
 
     
 
Tatai HAC 8 - 4 Aquaprofit-NTSK II.
     
 
    Cím Élõ Tatai HAC   Eredmény   Aquaprofit-NTSK II. Élõ Cím
 
1.   GM 2499 Vajda Levente 1/2 - 1/2 Faragó Iván 2420 GM
2.   IM 2501 Bokros Albert 1 - 0 Jr. Galyas Miklós 2484 IM
3.   IM 2317 Szeberényi Ádám 0 - 1 Gergácz Attila 2425 IM
4.     2332 Kerek Krisztián 1/2 - 1/2 Krutti Valér 2380 IM
5.     2304 Kerek Csaba 1 - 0 Kobán Bálint 2300  
6.   FM 2301 Jamrich György 1/2 - 1/2 Orsó Miklós 2340 IM
7.     2264 Deák Ferenc 1 - 0 Sipos János 2314  
8.   WIM 2206 Göczõ Melinda 1 - 0 Ladányi Zsolt 2134  
9.     2224 Bagi Máté 1 - 0 Zsirai Péter 2011  
10.     2163 Dombai István 1 - 0 Kercsmarics József 2008  
11.     2133 Horváth Attila 1/2 - 1/2 Papp Nándor 2156  
12.     2125 Vrona Mihail 0 - 1 Havanecz Bianka 1948