Komárom - Esztergom megyei Csapatbajnokság 2009/2010

 
                 
Round 3 on 2009/12/13 at 9:00            
                 
3.1 3 Ácsi Kinizsi SC 7,5 - 2,5   Almásfüzitő SC  
1 FM Sipos István 2482 1 : 0   Erős György 2028  
2   Szabó László 2106 0 : 1   Rakó István 2153  
3   Zalán János 2032 0,5 : 0,5   jr.Udvardi István 1929  
4   Munkácsy István 2118 0,5 : 0,5   Pusztai János 1785  
5   Bodor Tamás 1906 1 : 0   Geszler Tamás 1799  
6   Lájer László 1905 1 : 0   Gyenes István 1812  
7   Iván Csaba 1889 0,5 : 0,5   Havas Péter 1629  
8   Szakács László 1711 1 : 0   Udvardi István 1579  
9   Nyéki Bence 0 1 : 0   Kuczmann Ákos 0  
10   Szalai Krisztián 0 1 : 0   Kuczmann Dávid 0  
3.2 4 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér - Ászár II 3,5 - 6,5   Naszály SE  
1   Huszár Richárd 2086 0 : 1   Kovács Dávid 2178  
2   Brayer János 2078 0,5 : 0,5   Dibusz Ferenc 2181  
3   Dékány Lajos 2066 0 : 1   Lugasi Zoltán 2087  
4   Bánszegi Attila 2086 0 : 1   László Imre 2179  
5   Bányai Sándor 2026 0 : 1   Szobi Zoltán 2096  
6   Farkas Ferenc 1879 0,5 : 0,5   Nagy Ferenc 2030  
7   Borbély Máté 1860 0 : 1   Szobi Géza 2006  
8   Kiss Balázs 1933 1 : 0   Bagdi Tímea 1984  
9   Riez Péter 1862 0,5 : 0,5   Barta Donát 1678  
10   Vida Gergő 1834 1 : 0   Molnár Adrienn 1378  
3.3 5 Vértesi Erőmű SE - Környe 6,0 - 4,0   Komáromi Városi Sakk Közhasznú Sportegye  
1   Szűts János 1992 0 : 1   Bagi Máté 2127  
2   Szántó Levente 1922 1 : 0   Pataki Zoltán 1957  
3   Révi Zoltán Szabolcs 1881 0 : 1   Fekete Pál 1865  
4   Bak Tamás 1881 0 : 1   Simonics Péter 1642  
5   Barsvári László 1820 0,5 : 0,5   Argai Dávid Viktor 1659  
6   Salamon Endre 1823 1 : 0   Gugg Tibor 1647  
7   Gáspár Dávid 1708 1 : 0   Bagi István 1655  
8   Kulhanek József 1701 1 : 0   Lengyel Ágnes 0  
9   Járóka Sándor 1667 1 : 0   Sárközi Richárd 0  
10   Tompos Dénes 0 0,5 : 0,5   Kis Márk 0  
                 
Szabad: 2. Turul SE II. Tatabánya    
                 
A bajnokság állása az 3. forduló után:    
                 
  H Csapat neve pont          
  1. Naszály SE 23          
  2. Ácsi Kinizsi SC 15          
  3. SE Kisbér - Ászár II. 13.5          
  4. Komáromi Városi Sakk K 13          
  5. Vértesi Erőmű SE - Körny 12 szabad        
  6. Turul SE II. Tatabánya 9 szabad        
  7. Almásfüzitő SC 4.5 szabad