Komárom - Esztergom megyei Csapatbajnokság 2009/2010

                 

Round 2 on 2009/11/29 at 9:00

         
                 
2.1   Komáromi Városi Sakk Közhasznú Sportegye 4,0 - 6,0   Sakkbarátok Egyesülete Kisbér - Ászár II  
1   Bagi Máté 2127 0,5 : 0,5   Huszár Richárd 2086  
2   Csólig Róbert 2182 1 : 0   Brayer János 2078  
3   Pataki Zoltán 1957 1 : 0   Dékány Lajos 2066  
4   Fekete Pál 1865 0 : 1   Bánszegi Attila 2086  
5   Simonics Péter 1642 1 : 0   Bányai Sándor 2026  
6   Argai Dávid Viktor 1659 0 : 1   Farkas Ferenc 1879  
7   Gugg Tibor 1647 0 : 1   Somody Róbert 1872  
8   Bagi István 1655 0 : 1   Komlósi Tibor 1894  
9   Lengyel Ágnes 0 0 : 1   Kun Zoltán 1587  
10   Sárközi Richárd 0 0,5 : 0,5   Varga Ferenc 1531  
2.2   Naszály SE 7,5 - 2,5   Ácsi Kinizsi SC  
1   Kovács Dávid 2178 0,5 : 0,5   Gyurkovics Bence 2191  
2   Dibusz Ferenc 2181 1 : 0   Zalán János 2032  
3   Lugasi Zoltán 2087 1 : 0   Munkácsy István 2118  
4   jr.Szobi Géza 2189 1 : 0   Bodor Tamás 1906  
5   László Imre 2179 1 : 0   Lájer László 1905  
6   Nagy Ferenc 2030 1 : 0   Zsebők Ottó 1926  
7   Szobi Géza 2006 0,5 : 0,5   Papp Gábor 1844  
8   Tolnai István 1845 0 : 1   Szakács László 1711  
9   Barta Donát 1678 1 : 0   Nyéki Bence 0  
10   Molnár Adrienn 1378 0,5 : 0,5   Szalai Krisztián 0  
2.3   Almásfüzitő SC 2,0 - 8,0   Turul SE II. Tatabánya  
1   Rakó István 2153 0,5 : 0,5   Fűrész József 2002  
2   jr.Udvardi István 1929 0 : 1   Igler Szilárd 1901  
3   Pusztai János 1785 0 : 1   Mészáros Vilmos 1916  
4   Geszler Tamás 1799 1 : 0   Lengyel Sándor 1865  
5   Gyenes István 1812 0 : 1   Kovács Balázs 1837  
6   Havas Péter 1629 0,5 : 0,5   Papp József 1839  
7   Udvardi István 1579 0 : 1   Vereszki Bence 1635  
8   Kuczmann Ákos 0 0 : 1   Tivadari Attila 0  
9   Zsirai Attila 0 0 : 1   Varga Attila 0  
10   Kuczmann Dávid 0 0 : 1   Jakabó Judit 0  
                 
Szabad: 5. Vértesi Erőmű SE - Környe    
                 
A bajnokság állása az 2. forduló után:    
                 
  H Csapat neve pont          
  1. Naszály SE 16.5          
  2. SE Kisbér - Ászár II. 10          
  3. Komáromi Városi Sakk 9          
    Turul SE II. Tatabánya 9          
  5. Ácsi Kinizsi SC 7.5          
  6. Vértesi Erőmű SE - Kör 6 szabad        
  7. Almásfüzitő SC 2 szabad