Komárom - Esztergom megyei Csapatbajnokság 2009/2010

 
               
Round 1 on 2009/11/15 at 9:00          
               

Turul SE II. Tatabánya   1,0 - 9,0    Naszály SE

1   Rigán József 2043 0 : 1   Kovács Dávid 2178
2   Fűrész József 2002 0,5 : 0,5   Dibusz Ferenc 2181
3   Igler Szilárd 1901 0 : 1   Lugasi Zoltán 2087
4   Mészáros Vilmos 1916 0 : 1   László Imre 2179
5   Lengyel Sándor 1865 0 : 1   Szobi Zoltán 2096
6   Kovács Balázs 1837 0 : 1   Nagy Ferenc 2030
7   Papp József 1839 0,5 : 0,5   Szobi Géza 2006
8   Vereszki Bence 1635 0 : 1   Bagdi Tímea 1984
9   Mészáros Edmond Vilmos 0 0 : 1   Barta Donát 1678
10   Kovács Milán 0 0 : 1   Molnár Adrienn 1378

Ácsi Kinizsi SC    5,0 - 5,0  KOMSAKK

1   Szabó László 2106 1 : 0   Bagi Máté 2127
2   Zalán János 2032 0 : 1   Csólig Róbert 2182
3   Munkácsy István 2118 0,5 : 0,5   Pataki Zoltán 1957
4   Lájer László 1905 0,5 : 0,5   Fekete Pál 1865
5   Zsebők Ottó 1926 0 : 1   Simonics Péter 1642
6   Papp Gábor 1844 1 : 0   Argai Dávid Viktor 1659
7   Iván Csaba 1889 0 : 1   Gugg Tibor 1647
8   Szakács László 1711 1 : 0   Bagi István 1655
9   Nyéki Bence 0 0,5 : 0,5   Lengyel Ágnes 0
10   Szalai Krisztián 0 0,5 : 0,5   Sárközi Richárd 0

SE Kisbér - Ászár II.    4,0 - 6,0   Vértesi Erőmű SE - Környe

1   Huszár Richárd 2086 1 : 0   Solymosi István 2171
2   Dékány Lajos 2066 0 : 1   Székely Csaba 2069
3   Bánszegi Attila 2086 0 : 1   Németh Sándor 2051
4   Bányai Sándor 2026 0,5 : 0,5   Kovács András 2005
5   Farkas Ferenc 1879 0,5 : 0,5   Laurán János 1934
6   Borbély Máté 1860 0 : 1   Szántó Levente 1922
7   Kiss Balázs 1933 1 : 0   Révi Zoltán Szabolcs 1881
8   Vida Gergő 1834 0 : 1   Bak Tamás 1881
9   Brettschneider András 1581 0 : 1   Gáspár Dávid 1708
10   Vinkovits László 1548 1 : 0   Tompos Dénes 0
               
Szabad: 1. Almásfüzitő SC  
               
A bajnokság állása az 1. forduló után:  
               
  H Csapat neve pont        
  1. Naszály SE 9        
  2. Vértesi Erőmű SE - Környe 6        
  3. Ácsi Kinizsi SC 5        
    Komáromi Városi Sakk KSKE 5        
  5. SE Kisbér - Ászár II. 4        
  6. Turul SE II. Tatabánya 1        
  7. Almásfüzitő SC   szabad