Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-11       
                   
Board Pairings              
Round 4 on 2013/11/24 at 9:00  
Bo. 12 SE Kisbér-Ászár II. Rtg - 8 Nyergesújfalu SE Rtg 1 : 3  
1/1   Meszaros, Vilmos  1922 -   Ikanov, Imre  2001 ½ - ½  
1/2   Kovacs, Milan  1767 -   Toth, Istvan  1948 ½ - ½  
1/3   Meszaros, Edmond Vilmos  1686 -   Kiss, Istvan  1804 0 - 1  
1/4   Havashazi, Szabolcs  0 -   Szucs, Janos  0 0 - 1  
Bo. 9 Almásfüzitő SC Rtg - 7 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg 2½:1½  
2/1   Udvardi, Istvan Jr.  1901 -   Nagy, Ferenc  2017 ½ - ½  
2/2   Geszler, Tamas  1784 -   Bagdi, Timea  1905 1 - 0  
2/3   Pusztai, Janos  1823 -   Kocsis, Anett  1629 ½ - ½  
2/4   Havas, Peter  1627 -   Dibusz, Domonkos  1443 ½ - ½  
Bo. 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg - 6 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg 2½:1½  
3/1   Kovacs, Andras  1911 -   Farkas, Balint  1996 ½ - ½  
3/2   Fekete, Zoltan  1670 -   Tolnai, Istvan  1750 1 - 0  
3/3   Lovesz, Jozsef  0 -   Kulhanek, Jozsef  1684 1 - 0  
3/4   Daniel, Istvan  0 -   Kerekes, Lajos  1639 0 - 1  
Bo. 11 Környei SE Rtg - 5 Komáromi Városi Sakk KSE Rtg 3 : 1  
4/1   Gaspar, David  1763 -   Simonics, Peter  1968 ½ - ½  
4/2   Bak, Tamas  1864 -   Fekete, Pal  1770 1 - 0  
4/3   Barsvari, Laszlo  0 -   Bagi, Istvan  1622 ½ - ½  
4/4   Kuburczik, Janos  0 -   Lengyel, Agnes  0 1 - 0  
Bo. 1 SE Kisbér-Ászár I. Rtg - 4 Esztergom GRANCAFÉ Rtg 2½:1½  
5/1   Dekany, Lajos  2070 -   Kovacs, Geza  2029 0 - 1  
5/2   Banszegi, Attila  2056 -   Szabo, Lajos  2029 1 - 0  
5/3   Komlosi, Tibor  1900 -   Egri, Gyula  1925 ½ - ½  
5/4   Pavelkovits, Bela  1479 -   Petervari, Szabolcs  0 1 - 0  
Bo. 2 Turul SE Tatabánya Rtg - 3 Színes Iskola Tata Rtg 3 : 1  
6/1   Papp, Jozsef  1717 -   Krotos, Jozsef  1574 ½ - ½  
6/2   Nemeth, Zoltan  1445 -   Barta, Matyas  0 ½ - ½  
6/3   Gonczi, Gabor  0 -   Foldvari, Peter  0 1 - 0  
6/4   Varga, Zoltan  0 -   Foldvari, Mihaly  0 1 - 0  
                   
                   
                   
  Rk. Team TB1            
  1 SE Kisbér-Ászár I. 14,5            
  2 Környei SE 11            
  3 Nyergesújfalu SE 10            
  4 Almásfüzitő SC 9,5            
  5 Géniusz SE Tata-Naszály I. 9,5            
  6 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 8            
  7 Esztergom Grancafé 7,5            
  8 Komáromi Városi Sakk KSE 7            
  9 SE Kisbér-Ászár II. 6,5            
  10 Turul SE Tatabánya 5,5            
  11 Géniusz SE Tata-Naszály II. 4,5            
  12 Színes Iskola Tata 2,5