Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-11       
                   
Board Pairings              
Round 3 on 2013/10/27 at 9:00  
Bo. 2 Turul SE Tatabánya Rtg - 12 SE Kisbér-Ászár II. Rtg ½ :3½  
1/1   Korim, Zsolt  1783 -   Meszaros, Vilmos  1922 ½ - ½  
1/2   Kovacs, Balazs  1719 -   Meszaros, Edmond Vilmos  1686 0 - 1  
1/3   Papp, Jozsef  1717 -   Havashazi, Szabolcs  0 0 - 1  
1/4   Nemeth, Zoltan  1445 -   Szijarto, Marton  0 0 - 1  
Bo. 3 Színes Iskola Tata Rtg - 1 SE Kisbér-Ászár I. Rtg 0 : 4  
2/1   Krotos, Jozsef  1574 -   Dekany, Lajos  2070 0 - 1  
2/2   Barta, Matyas  0 -   Komlosi, Tibor  1900 0 - 1  
2/3   Foldvari, Peter  0 -   Pallag, Gyorgy  1824 0 - 1  
2/4   Foldvari, Mihaly  0 -   Malomsoki, Laszlo  1711 0 - 1  
Bo. 4 Esztergom GRANCAFÉ Rtg - 11 Környei SE Rtg 2 : 2  
3/1   Kovacs, Geza  2029 -   Szanto, Levente  1947 0 - 1  
3/2   Szabo, Lajos  2029 -   Gaspar, David  1763 1 - 0  
3/3   Egri, Gyula  1925 -   Bak, Tamas  1864 1 - 0  
3/4   Pap, Kristof  0 -   Barsvari, Laszlo  0 0 - 1  
Bo. 5 Komáromi Városi Sakk KSE Rtg - 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg 3 : 1  
4/1   Simonics, Peter  1968 -   Nadasdi, Attila  1805 1 - 0  
4/2   Argai, David Viktor  1664 -   Fekete, Zoltan  1670 0 - 1  
4/3   Gugg, Tibor  1647 -   Lovesz, Jozsef  0 1 - 0  
4/4   Sandor, Viktor  0 -   Jenei, Istvan  0 1 - 0  
Bo. 6 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg - 9 Almásfüzitő SC Rtg 1 : 3  
5/1   Tolnai, Istvan  1750 -   Janosi, Ferenc  1789 ½ - ½  
5/2   Kerekes, Lajos  1639 -   Geszler, Tamas  1784 0 - 1  
5/3   Nemeth, Csaba  0 -   Pusztai, Janos  1823 0 - 1  
5/4   Banyoczki, Virag  0 -   Krocsany, Laszlo  0 ½ - ½  
Bo. 7 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg - 8 Nyergesújfalu SE Rtg 2½:1½  
6/1   Nagy, Ferenc  2017 -   Balazs, Andras  1975 ½ - ½  
6/2   Bagdi, Timea  1905 -   Draga, Balazs  1960 1 - 0  
6/3   Piff, Attila  0 -   Kiss, Istvan  1804 1 - 0  
6/4   Skulteti, Peter  0 -   Szucs, Janos  0 0 - 1  
                   
                   
          Rk. Team TB1    
          1 SE Kisbér-Ászár I. 12    
          2 Géniusz SE Tata-Naszály I. 8    
            Környei SE 8    
          4 Almásfüzitő SC 7    
            Nyergesújfalu SE 7    
          6 Komáromi Városi Sakk KSE 6    
          7 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 5,5    
            SE Kisbér-Ászár II. 5,5    
          9 Esztergom Grancafé ** 4    
          10 Géniusz SE Tata-Naszály II. 3    
          11 Turul SE Tatabánya 2,5    
          12 Színes Iskola Tata ** 0    
                   
            ** -2 büntetőpont késedelmes eredménybeküldés