Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-11       
                   
Board Pairings              
Round 1 on 2013/09/29 at 9:00  
Bo. 1 SE Kisbér-Ászár I. Rtg - 12 SE Kisbér-Ászár II. Rtg 4 : 0  
1/1   Balogh, Peter  2075 -   Meszaros, Vilmos  1922 1 - 0  
1/2   Dekany, Lajos  2070 -   Kovacs, Milan  1767 1 - 0  
1/3   Komlosi, Tibor  1900 -   Meszaros, Edmond Vilmos  1686 1 - 0  
1/4   Pallag, Gyorgy  1824 -   Kovacs, Szilveszter  1370 1 - 0  
Bo. 2 Turul SE Tatabánya Rtg - 11 Környei SE Rtg 2 : 2  
2/1   Korim, Zsolt  1783 -   Szanto, Levente  1947 0 - 1  
2/2   Korodi, Mihaly  1838 -   Gaspar, David  1763 1 - 0  
2/3   Papp, Jozsef  1717 -   Bak, Tamas  1864 ½ - ½  
2/4   Nemeth, Zoltan  1445 -   Barsvari, Laszlo  0 ½ - ½  
Bo. 3 Színes Iskola Tata Rtg - 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg 1½:2½  
3/1   Krotos, Jozsef  1574 -   Kovacs, Andras  1911 0 - 1  
3/2   Barta, Matyas  0 -   Nadasdi, Attila  1805 ½ - ½  
3/3   Foldvari, Peter  0 -   Fekete, Zoltan  1670 0 - 1  
3/4   Horvath, Gergo  0 -   Luteran, Gergo  0 1 - 0  
Bo. 4 Esztergom GRANCAFÉ Rtg - 9 Almásfüzitő SC Rtg 2 : 2  
4/1   Kovacs, Geza  2029 -   Udvardi, Istvan Jr.  1901 ½ - ½  
4/2   Szabo, Lajos  2029 -   Geszler, Tamas  1784 ½ - ½  
4/3   Egri, Gyula  1925 -   Pusztai, Janos  1823 1 - 0  
4/4   Petervari, Szabolcs  0 -   Varga, Tamas  0 0 - 1  
Bo. 5 Komáromi Városi Sakk KSE Rtg - 8 Nyergesújfalu SE Rtg 1 : 3  
5/1   Simonics, Peter  1968 -   Ikanov, Imre  2001 0 - 1  
5/2   Argai, David Viktor  1664 -   Vagvolgyi, Istvan  1921 ½ - ½  
5/3   Sandor, Viktor  0 -   Kiss, Istvan  1804 ½ - ½  
5/4   Lengyel, Agnes  0 -   Szucs, Janos  0 0 - 1  
Bo. 6 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg - 7 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg ½ :3½  
6/1   Tolnai, Istvan  1750 -   Nagy, Ferenc  2017 ½ - ½  
6/2   Kulhanek, Jozsef  1684 -   Bagdi, Timea  1905 0 - 1  
6/3   Kerekes, Lajos  1639 -   Szobi, Geza  1944 0 - 1  
6/4   Nemeth, Csaba  0 -   Dibusz, Domonkos  1443 0 - 1  
                   
                   
                   
          Rk. Team TB1    
          1 SE Kisbér-Ászár I. 4    
          2 Géniusz SE Tata-Naszály I. 3,5    
          3 Nyergesújfalu SE 3    
          4 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 2,5    
          5 Almásfüzitő SC 2    
            Esztergom Grancafé 2    
            Környei SE 2    
            Turul SE Tatabánya 2    
          9 Színes Iskola Tata 1,5    
          10 Komáromi Városi Sakk KSE 1    
          11 Géniusz SE Tata-Naszály II. 0,5    
          12 SE Kisbér-Ászár II. 0