Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9         
                   
Board Pairings              
Round 6 on 2013/01/13 at 9:00  
Bo. 12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg - 9 Környei SE Rtg 2½-1½  
1/1   Kulhanek, Jozsef 1645 -   Dekany, Lajos 2033 0 - 1  
1/2   Kerekes, Lajos 1655 -   Laurán, Janos 1939 ½ - ½  
1/3   Németh, Csaba 0 -   Szilfai, Jozsef 1699 1 - 0  
1/4   Bányóczki, Virag 0 -   Somhegyi, Levente 0 1 - 0  
Bo. 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg - 8 Almásfüzitő SC Rtg 2½--1½  
2/1   Kovacs, Andras 1951 -   Pusztai Janos 1801 ½ - ½  
2/2   Fekete, Zotan 0 -   Geszler, Tamas 1764 1 - 0  
2/3   Jenei, Istvan 0 -   Havas, Peter 1611 1 - 0  
2/4   Lovesz, Jozsef 0 -   Varga Tamas 0 0 - 1  
Bo. 1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg - 6 TURUL SE Tatabánya I. Rtg 2 - -2  
3/1   Nagy, Ferenc 2045 -   Kovacs, Balazs  1752 ½ - ½  
3/2   Bagdi, Timea 1921 -   Korim, Zsolt  1750 ½ - ½  
3/3   Kocsis Anett 1642 -   Papp, Jozsef 1770 ½ - ½  
3/4   Dibusz, Domonkos 0 -   Nemeth, Zoltan  1387 ½ - ½  
Bo. 2 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg - 5 Színes Iskola Tata Rtg 4-- 0  
4/1   Banszegi, Attila 2003 -   Krotos, Jozsef  0 1 - 0  
4/2   Malomsoki, Laszlo 1706 -   Barta, Matyas  0 1 - 0  
4/3   Pavelkovits, Bela  0 -   Horvath, Gergo   1 - 0  
4/4   Balya, Gabor 0 -   Kugli, Mihaly   1 - 0  
Bo. 3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg - 4 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg 2 - -2  
5/1   Meszaros, Vilmos 1948 -   Draga, Balazs 1930 ½ - ½  
5/2   Kovacs, Milan 1762 -   Kiss, Istvan 1795 ½ - ½  
5/3   Meszaros, Edmond Vilmos 1642 -   Vorosvacki, Daniel 1425 + - -  
5/4   Kovacs, Szilveszter 1402 -   Szucs, Janos 0 0 - 1  
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Almásfüzitő SC 15            
  2 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 13.5            
  3 Géniusz SE Tata-Naszály I. 12.5            
  4 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 12 + sz        
  5 Környei SE 12            
  6 Zoltek SE Nyergesújfalu 11 + sz - 1 büntetőpont (3.táblán kontumálás)      
  7 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 10.5 + sz        
  8 Géniusz SE Tata-Naszály II. 10.5            
  9 Turul SE II. Tatabanya 9 + sz        
  10 Turul SE I. Tatabánya 7.5 + sz - 1 büntetőpont (3.táblán kontumálás)      
  11 Színes Iskola Tata 2.5 + sz - 2 büntetőpont (késedelmes eredmény)