Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9         
                   
Board Pairings              
Round 5 on 2013/01/06 at 9:00  
Bo. 3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg   12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg 2½-1½  
1/1   Meszaros, Vilmos 1925     Kulhanek, József 1645 1  -0  
1/2   Kovacs, Milan 1759     Kerekes, Lajos 1638 ½ - ½  
1/3   Kovacs, Szilveszter 1402     Pasztor, Balazs 0 0 - 1  
1/4   Pavelkovits, Bela  0     Pasztor, Bence 0 1 - 0  
Bo. 4 Zpltek SE Nyergesújfalu Rtg   7 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg 1½--2½  
2/1   Balazs, Andras 1961     Banszegi, Attila 2001 0 - 1  
2/2   Draga, Balazs 1930     Somody, Robert 1983 ½ - ½  
2/3   Kiss, Istvan 1795     Pallag, Gyorgy 1897 ½ - ½  
2/4   Szucs, Janos 0     Markus, Jozsef 0 ½ - ½  
Bo. 5 Színes Iskola Tata Rtg   1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg 1½--2½  
3/1   Vaderna, Mate 0     Nagy, Ferenc 2045 0 - 1  
3/2   Krotos, Jozsef 0     Farkas, Balint 1991 ½ - ½  
3/3   Barta, Matyas 0     Bagdi, Timea 1921 0 - 1  
3/4   Foldvari, Peter 0     Tolnai, Istvan 1402 1 - 0  
Bo. 7 Turul SE Tatabánya II. Rtg   10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg 1½--2½  
4/1   Korodi, Mihaly 1866     Kovacs, Andras 1951 ½ - ½  
4/2   Kovacs, Balazs 1752     Fekete, Zotan 0 1 - 0  
4/3   Korim, Zsolt 1750     Jenei, Istvan 0 0 - 1  
4/4   Nemeth, Zoltan 1387     Lovesz, Jozsef 0 0 - 1  
Bo. 8 Almásfüzitő SC Rtg   9 Környei SE Rtg 2½--1½  
5/1   Udvardi, Istvan Jr. 1907     Dekany, Lajos 2033 ½ - ½  
5/2   Janosi, Ferenc 1832     Szanto, Levente 1957 ½ - ½  
5/3   Geszler, Tamas 1764     Gaspar, David 1795 1 - 0  
5/4   Havas, Peter 1611     Bak, Tamas 1865 ½ - ½  
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Almásfüzitő SC 13.5            
  2 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 11            
  3 Géniusz SE Tata-Naszály I. 10.5            
    Környe SE 10.5            
  5 Zoltek SE Nyergesújfalu 10 + sz        
  6 Turul SE II. Tatabánya 9            
  7 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 8.5 + sz        
  8 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 8 + sz        
  9 Géniusz SE Tata-Naszály II. 8            
  10 Turul SE I. Tatabánya 5.5 + sz - 1 büntetőpont (3.táblán kontumálás)      
  11 Színes Iskola Tata 2.5 + sz - 2 büntetőpont (késedelmes eredmény)