Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9         
                   
Board Pairings              
Round 4 on 2012/12/09 at 9:00  
Bo. 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg   6 TURUL SE Tatabánya I. Rtg 1½-2½  
1/1   Kovacs, Andras  1951     Kovacs, Balazs  1752 ½ - ½  
1/2   Fekete, Zoltan  0     Vereszki, Bence 1681 0 - 1  
1/3   Jenei, Istvan  0     Papp, József 1770 0 - 1  
1/4   Lovesz, Jozsef  0     Szucsne, Jaczkovics Szilvia 0 1 - 0  
Bo. 9 Környei SE Rtg   7 TURUL SE Tatabánya II. Rtg 3½ -0½   
2/1   Dekany, Lajos  2033     Korodi, Mihaly  1866 1 - 0  
2/2   Gaspar, David 1795     Korim, Zsolt  1750 1 - 0  
2/3   Bak, Tamás 1865     Varga, Attila 1497 1 - 0  
2/4   Somhegyi, Levente  0     Nemeth, Zoltan  1387 ½ - ½  
Bo. 2 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg   3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg 2 - 2  
3/1   Banszegi, Attila  2003     Meszaros, Vilmos  1948 1 - 0  
3/2   Malomsoki, Laszlo 1706     Kovacs, Milan  1762 0 - 1  
3/3   Pavelkovits, Bela  0     Meszaros, Edmond Vilmos  1642 0 - 1  
3/4   Markus, Jozsef  0     Kovacs, Szilveszter  1402 1 - 0  
Bo. 1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg   4 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg 1 - 3  
4/1   Nagy, Ferenc  2045     Balazs, Andras 1961 ½ - ½  
4/2   Bagdi, Timea 1921     Vagvolgyi, Istvan 1909 ½ - ½  
4/3   Tolnai, Istvan  1791     Kiss, Istvan 1795 0 - 1  
4/4   Dibusz, Domonkos 0     Szucs, Janos 0 0 - 1  
Bo. 12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg   8 Almásfüzitő SC Rtg 0½--3½  
5/1   Kulhanek, Jozsef  1645     Pusztai, Janos 1801 0 - 1  
5/2   Kerekes, Lajos  1655     Geszler, Tamas  1764 ½ - ½  
5/3   Nemeth, Csaba 0     Havas, Peter 1611 0 - 1  
5/4   Banyoczki, Virag 0     Varga, Tamas  0 0 - 1  
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Almásfüzitő SC 11            
  2 Környe SE 9            
  3 Zoltek SE Nyergesújfalu 8.5 + szabad      
    Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 8.5            
  5 Géniusz SE Tata-Naszály I. 8            
  6 Turul SE II. Tatabánya 7.5            
  7 Géniusz SE Tata-Naszály II. 6.5            
  8 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 6 + szabad      
  9 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 5.5 + szabad      
    Turul SE I. Tatabánya 5.5     - 1 büntetőpont (3.táblán kontumálás)      
  11 Színes Iskola Tata 1 + sza - 2 büntetőpont (késedelmes eredmény)      
  12 Esztergomi SC-Grancafé 0     visszalépett!