Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9         
                   
Board Pairings              
Round 3 on 2012/11/25 at 9:00  
Bo. 2 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg - 12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg 2 : 2  
1/1   Banszegi, Attila  2003 -   Kulhanek, Jozsef  1645 1 - 0  
1/2   Pavelkovits, Bela  0 -   Kerekes, Lajos  1655 0 - 1  
1/3   Markus, Jozsef  0 -   Pasztor, Balazs  0 1 - 0  
1/4   Kun, Zoltan  0 -   Pasztor, Bence  0 0 - 1  
Bo. 3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg - 1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg 2½:1½  
2/1   Meszaros, Vilmos  1948 -   Nagy, Ferenc  2045 ½ - ½  
2/2   Kovacs, Milan  1762 -   Kovacs, Bence  1835 ½ - ½  
2/3   Meszaros, Edmond Vilmos  1642 -   Tolnai, Istvan  1791 ½ - ½  
2/4   Kovacs, Szilveszter  1402 -   Nemeth, Csaba  0 1 - 0  
Bo. 4 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg - 11 Esztergomi SC Rtg 0 : 0  
3/1   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
3/2   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
3/3   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
3/4   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
Bo. 5 Színes Iskola Tata Rtg - 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg 0 : 4  
4/1   Krotos, Jozsef  0 -   Kovacs, Andras  1951 0 - 1  
4/2   Barta, Matyas  0 -   Fekete, Zoltan  0 0 - 1  
4/3   Foldvari, Peter  0 -   Jenei, Istvan  0 0 - 1  
4/4   Horvath, Gergo  0 -   Lovesz, Jozsef  0 0 - 1  
Bo. 6 TURUL SE Tatabánya I. Rtg - 9 Környei SE Rtg 2 : 2  
5/1   Korodi, Mihaly  1866 -   Dekany, Lajos  2033 0 - 1  
5/2   Kovacs, Balazs  1752 -   Kozak, Geza  0 1 - 0  
5/3   Varga, Attila  1497 -   Somhegyi, Levente  0 - - +  
5/4   Gonczi, Gabor  0 -   Mucsi, Akos  0 1 - 0  
Bo. 7 TURUL SE Tatabánya II. Rtg - 8 Almásfüzitő SC Rtg 3 : 1  
6/1   Korim, Zsolt  1750 -   Janosi, Ferenc  1832 1 - 0  
6/2   Vereszki, Bence  1681 -   Geszler, Tamas  1764 1 - 0  
6/3   Nemeth, Zoltan  1387 -   Varga, Tamas  0 1 - 0  
6/4   Sthal, Krisztian  0 -   Krocsany, Laszlo  0 - - +  
                   
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Almásfüzitő SC 7.5            
  2 Turul SE II. Tatabánya 7            
    Géniusz SE Tata-Naszály I. 7            
    Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 7            
  5 Géniusz SE Tata-Naszály II. 6            
  6 Zoltek SE Nyergesújfalu 5.5   + szabad      
  7 Környe SE 5.5            
  8 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 4   + szabad      
  9 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 3.5   + szabad      
  10 Turul SE I. Tatabánya 3     - 1 büntetőpont (3.táblán kontumálás)      
  11 Színes Iskola Tata 1     - 2 büntetőpont (késedelmes eredmény)    
  12 Esztergomi SC-Grancafé 0     visszalépett!