Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9       
                   
Board Pairings              
Round 2 on 2012/10/28 at 9:00  
Bo. 12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg - 7 TURUL SE Tatabánya II. Rtg 3 : 1  
1/1   Kulhanek, Jozsef  1645 -   Korim, Zsolt  1750 0 - 1  
1/2   Banyoczki, Bence  0 -   Gonczi, Gabor  0 1 - 0  
1/3   Nemeth, Csaba  0 -   Nemeth, Zoltan  1387 1 - 0  
1/4   Banyoczki, Virag  0 -   Varga, Zoltan  0 1 - 0  
Bo. 8 Almásfüzitő SC Rtg - 6 TURUL SE Tatabánya I. Rtg 3 : 1  
2/1   Janosi, Ferenc  1832 -   Kovacs, Balazs  1752 ½ - ½  
2/2   Pusztai, Janos  1801 -   Papp, Jozsef  1770 ½ - ½  
2/3   Geszler, Tamas  1764 -   Varga, Attila  1497 1 - 0  
2/4   Varga, Tamas  0 -   Szucsne Jaczkovics, Szilvia  0 1 - 0  
Bo. 9 Környei SE Rtg - 5 Színes Iskola Tata Rtg 1½:2½  
3/1   Dekany, Lajos  2033 -   Vaderna, Mate  1535 1 - 0  
3/2   Barsvari, Laszlo  0 -   Krotos, Jozsef  0 0 - 1  
3/3   Kozak, Geza  0 -   Barta, Matyas  0 0 - 1  
3/4   Somhegyi, Levente  0 -   Foldvari, Peter  0 ½ - ½  
Bo. 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg - 4 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg ½ :3½  
4/1   Kovacs, Andras  1951 -   Toth, Istvan  1999 0 - 1  
4/2   Fekete, Zoltan  0 -   Balazs, Andras  1961 0 - 1  
4/3   Jenei, Istvan  0 -   Bognar, Attila  1880 ½ - ½  
4/4   Lovesz, Jozsef  0 -   Kiss, Istvan  1795 0 - 1  
Bo. 11 Esztergomi SC Rtg - 3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg 0 : 0  
5/1   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
5/2   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
5/3   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
5/4   Brett nicht besetzt,   0 -   Brett nicht besetzt,   0        
Bo. 1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg - 2 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg 2½:1½  
6/1   Nagy, Ferenc  2045 -   Komlosi, Tibor  1916 1 - 0  
6/2   Farkas, Balint  1991 -   Pavelkovits, Bela  0 ½ - ½  
6/3   Bagdi, Timea  1921 -   Markus, Jozsef  0 1 - 0  
6/4   Tolnai, Istvan  1791 -   Balya, Gabor  0 0 - 1  
                   
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Almásfüzitő SC 6.5            
  2 Géniusz SE Tata-Naszály I. 5.5            
    Zoltek SE Nyergesújfalu 5.5            
  4 Géniusz SE Tata-Naszály II. 4            
    Turul SE II. Tatabánya 4            
  6 Környe SE 3.5            
  7 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 3            
    Színes Iskola Tata 3            
  9 Turul SE I. Tatabánya 2            
  10 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 1.5   + szabad      
    Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 1.5   + szabad      
  12 Esztergomi SC-Grancafé 0     visszalépett!