Komarom-Esztergom County Team Ch. Second Class R 1-9         
                   
Board Pairings              
Round 1 on 2012/09/30 at 9:00  
Bo. 1 Géniusz SE Tata-Naszály I. Rtg - 12 Géniusz SE Tata-Naszály II. Rtg 3 : 1  
1/1   Bagdi, Timea  1921 -   Kulhanek, Jozsef  1645 1 - 0  
1/2   Tolnai, Istvan  1791 -   Dibusz, Domonkos  0 1 - 0  
1/3   Kerekes, Lajos  1655 -   Nemeth, Csaba  0 1 - 0  
1/4   Blaschek, Krisztina  0 -   Banyoczki, Virag  0 0 - 1  
Bo. 2 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. Rtg - 11 Esztergomi SC-Grancafé Rtg 4 : 0  
2/1   Balogh, Peter  2002 -   Brett nicht besetzt,   0 + - -  
2/2   Banszegi, Attila  2003 -   Brett nicht besetzt,   0 + - -  
2/3   Komlosi, Tibor  1916 -   Brett nicht besetzt,   0 + - -  
2/4   Pallag, Gyorgy  1897 -   Brett nicht besetzt,   0 + - -  
Bo. 3 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. Rtg - 10 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái Rtg 1½:2½  
3/1   Meszaros, Vilmos  1948 -   Kovacs, Andras  1951 ½ - ½  
3/2   Kovacs, Milan  1762 -   Fekete, Zoltan  0 0 - 1  
3/3   Markus, Jozsef  0 -   Jenei, Istvan  0 0 - 1  
3/4   Vinkovits, Laszlo  0 -   Daniel, Istvan  0 1 - 0  
Bo. 4 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg - 9 Környei SE Rtg 2 : 2  
4/1   Balazs, Andras  1961 -   Dekany, Lajos  2033 1 - 0  
4/2   Kiss, Istvan  1795 -   Szanto, Levente  1957 0 - 1  
4/3   Vorosvacki, Andras  1411 -   Gaspar, David  1795 0 - 1  
4/4   Mayer, Marton  0 -   Barsvari, Laszlo  0 1 - 0  
Bo. 5 Színes Iskola Tata Rtg - 8 Almásfüzitő SC Rtg ½ :3½  
5/1   Vaderna, Mate  1535 -   Udvardi, Istvan Jr  1907 0 - 1  
5/2   Krotos, Jozsef  0 -   Geszler, Tamas  1764 0 - 1  
5/3   Barta, Matyas  0 -   Gaspar, Tamas  0 ½ - ½  
5/4   Foldvari, Peter  0 -   Krocsany, Laszlo  0 0 - 1  
Bo. 6 TURUL SE Tatabánya I. Rtg - 7 TURUL SE Tatabánya II. Rtg 1 : 3  
6/1   Furesz, Jozsef  2010 -   Korim, Zsolt  1750 0 - 1  
6/2   Kovacs, Balazs  1752 -   Papp, Jozsef  1770 ½ - ½  
6/3   Varga, Attila  1497 -   Nemeth, Zoltan  1387 ½ - ½  
6/4   Gonczi, Gabor  0 -   Varga, Zoltan  0 0 - 1  
                   
                   
  Rk. Team TB1            
  1 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár I. 4            
  2 Almásfüzitő SC 3.5            
  3 Géniusz SE Tata-Naszály I. 3            
    Turul SE II. Tatabánya 3            
  5 Szárliget SE-Benyó Húsbolt Bástyái 2.5            
  6 Környe SE 2            
    Zoltek SE Nyergesújfalu 2            
  8 Sakkbarátok Egyesülete Kisbér-Ászár II. 1.5            
  9 Géniusz SE Tata-Naszály II. 1            
    Turul SE II. Tatabánya 1            
  11 Színes Iskola Tata 0.5            
  12 Esztergomi SC-Grancafé 0