Komarom-Esztergom County Team Ch. 2nd Devision R 1-7 Secund Class 2011/2012  
                       
Board Pairings                  
Round 5 on 2012/03/04 at 9:00  
Bo. 3 Színes Iskola Tata Rtg   - 10 Naszály SE Rtg   0 : 4  
1/1   Vaderna, Mate  0 58 -   Nagy, Ferenc  2003   0 - 1  
1/2   Krotos, Jozsef  0 58 -   Tolnai, Istvan  1858   0 - 1  
1/3   Horvath, Gergo  0 58I -   Nemeth, Csaba  0 ifi 0 - 1  
1/4   Kugli, Mihaly  0 58I -   Dibusz, Domonkos  0 ifi 0 - 1  
Bo. 4 Géniusz SE Tata Rtg   - 2 Almásfüzitő SC Rtg   2 : 2  
2/1   Jaroka, Sandor  1654   -   Pusztai, Janos  1803   0 - 1  
2/2   Kulhanek, Jozsef  0 356 -   Geszler, Tamas  1788   0 - 1  
2/3   Kerekes, Lajos  0   -   Havas, Peter  1619   1 - 0  
2/4   Kocsis, Anett  0 ifi -   Gaspar, Tamas  0   1 - 0  
Bo. 5 Turul SE I. Tatabánya Rtg   - 1 Környe SE Rtg   2½:1½  
3/1   Korim, Zsolt  1886   -   Szanto, Levente  1929   0 - 1  
3/2   Papp, Jozsef  1767   -   Lauran, Janos  1959   ½ - ½  
3/3   Vereszki, Bence  1665   -   Lesko, Bela  1770   1 - 0  
3/4   Bero, Mark  0 ifi -   Somhegyi, Levente  0 ifi 1 - 0  
Bo. 6 Turul SE II. Tatabánya Rtg   - 9 Ácsi Kinizsi SC Rtg   1½:2½  
4/1   Korodi, Mihaly  1750   -   Bodor, Tamas  1846   1 - 0  
4/2   Sopow, Tamas Dr  1821   -   Lajer, Laszlo  1893   ½ - ½  
4/3   Kovacs, Balazs  1756   -   Szakacs, Laszlo  1827   0 - 1  
4/4   Varga, Attila  1526 ifi -   Szonyi, Lajos  0   0 - 1  
Bo. 7 Zoltek SE Nyergesújfalu Rtg   - 8 SE Kisbér - Ászár Rtg   1½:2½  
5/1   Ikanov, Imre  2072   -   Dekany, Lajos  2079   1 - 0  
5/2   Balazs, Andras  1975   -   Meszaros, Vilmos  1983   ½ - ½  
5/3   Kiss, Istvan  1810   -   Banszegi, Attila  1964   0 - 1  
5/4   Balonyi, Roland  1678 ifi -   Markus, Jozsef  0   0 - 1  
                       
                       
  Rk. Team TB1                
  1 SE Kisbér - Ászár 15.5                
  2 Almásfüzitő SC 13.5                
  3 Ácsi Kinizsi SC 12.5                
  4 Környe SE 11.5                
    Naszály SE 11.5                
  6 Zoltek SE Nyergesújfalu 11                
  7 Turul SE I. Tatabánya 10                
  8 Turul SE II. Tatabánya 7                
  9 Géniusz SE Tata 7                
  10 Színes Iskola Tata 0.5       1 büntetőpnt levonás lesz